PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 440
ocen
7,3 10 1 42440
5,7 7
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

PIEKNY FILM

ocenił(a) film na 9

Piękny film, bardzo mi się podobał, dość wiernie oddaje klimat książki (jedyne czego nie rozumiem to dlaczego te wrzosowiska to kupa kamieni?) , choć książka wzbudziła we mnie większe emocje. Bardzo trafny dobór bochaterów - charyzmatyczny, niepokojący Heathcliff i eteryczna Catherine, świetne role Fiennsa i Binoche, pozostali aktorzy tez dobrze dobrani. Plus tez za to, ze film trzyma sie tresci książki. 9/10.

ocenił(a) film na 10
loczus_m

Podpisuję się pod tą wypowiedzią, ale daję więcej punktów, czyli 10/10.

ocenił(a) film na 10
loczus_m

Rzeczywiście bohaterowie zostali bardzo dobrze dobrani. Po raz pierwszy obejrzałam ten film cztery lata temu i głęboko utkwił mi w pamięci. Jak dla mnie to najlepsza adaptacja książki.

ocenił(a) film na 8
kari2324

Dosyć dobre odwzorowanie książki ale nie czułam tego klimatu, kiedy czytałam powieść. Szczerze mówiąc Katarzynę wyobrażałam sobie zupełnie inaczej, za to Heathcliff dobrany znakomicie ;) film jak najbardziej na plus, oceniam na 8/10.

loczus_m

Ja muszę przyznać z przykrością, że zawiodłam się na filmie i średnio mi się podobał. Książka jest o wiele lepsza. Gdybym nie przeczytała książki najpierw, w niektórych momentach nie wiedziałabym o co chodzi. I jeszcze wydaje mi się, że film nie oddaje prawdziwego klimatu książki.

annabells

film nigdy nie odda w całości klimatu książki;P, lecz muszę przyznać że ta wersja ekranizacji 'Wichorowych Wzgórz' jest ewidentnie najlepsza!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones