PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 440
ocen
7,3 10 1 42440
5,7 7
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

ma ktoś może soundtrack do tego filmiku? bo nijak nie mogę go zdobyć:(

ocenił(a) film na 10
anjagu

anjagu, ja tez nie moge z nikad skombinowac soundtracku. szukam go juz bardzo dlugo i ani na torrentach ani nigdzie go nie ma :(

Sarofelia

już odpowiedziałam jednej użytkowniczce - mam (po długich poszukiwaniach) .Warto było.
Podajcie - jeśli chcecie - swoje adresy mailowe i wyslę. Albo w inny sposób (jaki - to nie przychodzi mi jeszcze do głowy :))

jo_aska

Ja proszę ;) Mój adres mailowy to beatryczed@op.pl. Z góry dziękuję!

A, mam pytanie. Czy tylko ja jestem na tyle dziwna, że już na samym początku mam dreszcze? Muzyka do tego filmu jest cudownie skomponowana, bo jeśli to właśnie było jej zadaniem, to się powiodło ;)

beatryczed

Ale dreszcze na początku czego? Filmu czy muzyki?
Mnie dotyczą oba te przypadki ;)
A propos muzyki..własnie idzie przez pocztę. Kawałkami niestety za co przepraszam, ale inaczej chyba się nie da.
Chyba, że macie (l.mn.bo muzyka pojdzie do dwóch osób proszących :))soulseek.

pozdrawiam :)

jo_aska

ja niestety nie posiadam tego programu..
także musi wystarczyć poczta ;)
z góry dziekuje ;)

ocenił(a) film na 10
jo_aska

hej czy mogła bys mi przesłac muzyke mój nick to olimpia.d@vp.pl
pozdrawiam

jo_aska

byłabym bardzo wdzięczna jeśli wyślesz mi też.Mój adres
clarice1987@wp.pl

beatryczed

wysłałam już chyba z 3 utwory, ale doszła info zwrotna, że skrzynka jest przepełniona, więc nie wiem, czy faktycznie doszły czy nie. Transfer przerwałam, bo nie wiem, co dalej robić.

pozdrawiam

jo_aska

ja także byłabym bardzo wdzieczna ;)
najlepsza@gmail.com ;)

najlepsza

to o utworach to było do beatrycze, bo Ona w 1 kolejności była :)
Jutro podejmę następną próbę

ocenił(a) film na 10
jo_aska

mogłabyś wobec tego wysłać mi? sarabo@wp.pl Z góry dziękuję i podziwiam, że udało ci się to znaleźć:)

ocenił(a) film na 8
jo_aska

dorcik-81@o2.pl plis plis plis cudowna muzyka...

ocenił(a) film na 8
poldeczka

Dzieki dzięki dzięki, muzyka fantastyczna!

jo_aska

Witam! właśnie po raz setny przeszukuję internet w poszukiwaniu soundtracku, a tu NIESPODZIANKA! Jest nadzieja!!! Będę dozgonnie wdzięczna za przesłanie muzyki... bate77@wp.pl

jo_aska

Witajcie.

Za z tą samą prośbą co reszta :)

Proszę o przesłanie soundtracka z ,,wuthering heights".

ADRES: dominik@handsome.com.pl

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 10
jo_aska

ja tez bardzo proszę o wysłanie mi tego soundtracku fata_morgana@o2.pl dziękuje:)

użytkownik usunięty
jo_aska

Jak zobaczyłam ten wątek to aż serce mi mocniej zabiło ;D
Jeśli jest taka możliwość to i ja proszę o ten soundtrack [Osia05@wp.pl]

a jeśli chodzi o inny sposób to może wygodniej byłoby wrzucić muzykę na jakiś serwer ( mam na myśli np rapidshare.com) i każdy by sobie pobierał tylko dałabyś link.

Pozdrawiam i oczekuję

jo_aska

Witam

Jeśli nie sprawi wielkiego problemu to proszę przesłać muzykę lub link skąd ją ściągnąć na adres radoon@poczta.onet.pl

z góry wielkie dzięki

anjagu

ooo, jeśli można to i ja poproszę!!! będę naprawdę wdzięczna:) black8pearl@gmail.com

ocenił(a) film na 7
mar_lenka8

Czy ja też bym mogła prosić? Mój e-mail:kucek@vp.pl

Kasia_128

z nieba mi spadłaś jo.aska:) poproszę o soundtrack,mój mail to anjagu@wp.pl

anjagu

Jeśli to by nie stanowiło problemu, też bym prosiła. Byłabym bardzo wdzięczna ;) ( rusalka144@wp.pl )

anjagu

jeżeli by się dało to ja tez bym bardzo prosiła ;) (maria-faustyna@o2.pl)

Marysienka_4

Oj jo.aska wkopałaś się nieźle :D

Kuros

A Ty czasem nie chcesz? Co mi tam! Jedna osoba mniej czy więcej :D ;)

pozdrawiam

jo_aska

ktoś byłby miły i podesłał ten soundtrack?

ocenił(a) film na 10
jo_aska

W takim razie ja również bardzo proszę o wysłanie soundtracku- hot.stuff@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję!

ocenił(a) film na 5
Statler_i_Waldorf

Jeśli to nie problem to ja też proszę- josephine38@interia.eu

jo_aska

Witaj jo.aska :)!!!
Ja także jestem ZAKOCHANA w filmie, a w muzyce w szczególności!!! PLEASE, PLEASE, PLEASE "SIOSTRO" podeślij mi ten Soundtrack ;) Będę wdzięczna do końca mych dni!!! POZDRAWIAM SERDECZNIASTO i niecierpliwie czekam... :)
e-mail: bigfoot10@wp.pl

jo_aska

WIELKIE DZIĘKI!!! Spełniłaś jedno z moich marzeń!!! Właśnie słucham i chłonę tą niesamowitą atmosferę i mam dreszcze ;) JESZCZE RAZ WIELKIE DZIęKI!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE :)))

jo_aska

Witam, ja bardzo poprosze o soundtrack na l.kwiecinski@wp.pl. Podobno na zyczenie kompozytora plyta z muzyka zostala wydana tylko w Japonii, dlatego jest taki problem ze zdobyciem tego krazka. Czekam z niecierpliwoscia i z gory dziekuje. Lech.

ocenił(a) film na 10
anjagu

i ja i ja koniecznie poproszę!!!! poszukuję tej muzyki już ładnych pare lat..........jestem w stanie nawet zabić zeby tylko usłyszeć chcoć jeden kawałek;p niech ktoś mi wyśle pliz! k.urban@wp.pl

ocenił(a) film na 4
anjagu

ja też błagam o muzykę naina21@o2.pl :D:D:D:D

anjagu

ja również bardzo proszę o przesłanie muzy z filmu na mail elvish.woman@gmail.com

barbarka5_2

ja ciągle czekam aż ktoś miły mi podeśle na anjagu@wp.pl,bo bardzo mi na tym zależy

ocenił(a) film na 9
anjagu

Bardzo proszę o soundtrack; ogromnie mi na tym zależy.
nacia125@buziaczek.pl

nacia125

Witam! właśnie po raz setny przeszukuję internet w poszukiwaniu soundtracku, a tu NIESPODZIANKA! Jest nadzieja!!! Będę dozgonnie wdzięczna za przesłanie muzyki... bate77@wp.pl

ocenił(a) film na 10
bate77

Ja również poproszę ;);):)

vital7@o2.pl

dzieki:):)

vital7

Witajcie.

Za z tą samą prośbą co reszta :)

Proszę o przesłanie soundtracka z ,,wuthering heights".

ADRES: dominik@handsome.com.pl

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 8
Dominik_37

Siema! ja rowniez od dawna poszukuje tego soundtracku, wiec jesli moglabys Jo.aska przeslac mi na maila: az17@poczta.fm bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam!

Leyass

Cześć. Również i ja dołączam się z prośbą o przesłanie na maila tej cudnej muzyki. W sieci nigdzie nie mogę jej znaleźć ale widzę, że jest jeszcze nadzieja. :-) oto mail: mppro@o2.pl
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
mppro

Witam! Dołączam się do wężyka z prośbą o przesłanie tego świetnego soundtracka. Mój mail to: dragonslave@wp.pl. Dziękuję z góry i pozdrawiam!

dragonslave

Ja też poproszę bardzo ;) Mój e-mail to domi_460@buziaczek.pl

anjagu

Witam! Czy ja tez mogę prosić?
exscape@interia.pl

reamon_2

Hej. Ja też błagam o soundtrack :) Mój mail: dzastonoga@wp.pl
Będę bardzo wdzięczna. Może żeby odciążyć jo.aske to może ktoś kto już dostał mógłby przesłać dalej? Pliss :)
Albo jakby ktoś mógłby wrzucić na chomika lub jakikolwiek serwer :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
dzastonoga

Właśnie, niech ktoś wrzuci na serwer, to po prostu każdy sobie kliknie sam w linka:) Prooooszę

iskandrija

Wrzuciłam na www.chomikuj.pl, mój nick Madleine. :)

ocenił(a) film na 10
Madlen1337

Dzięki :)


krótki krótki krótkikrótki krótki krótkikrótki krótki krótki

iskandrija

o rety, mnie teZ bardzo zależy na tej muzyce... może ktoś podesłać? mój adres: bicorn@interia.pl

z góry wielkie dzieki!

ocenił(a) film na 10
bicorn

Przecież masz napisane dwa posty wyżej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones