PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 439
ocen
7,3 10 1 42439
5,3 6
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

film będzie przyjemną historią o miłośći a dla tych co czytali będzie słaby ponieważ omija tak wiele wątków i pozbawia hisorię całej magii. Dla mnie film był zrobiony źle, za dużo krótkich epizodycznych scen i pomijanie waznych momentów jak np. uczucia rodzące sie pomiedzy katarzyną a haretonem albo scena przywiezienia jescze jako dziecka malego Lintona i poznanie go z katarzyną?

użytkownik usunięty

Obejrzałam film, a że czuję lekki niedosyt, mam zamiar przeczytać też książkę :)

ocenił(a) film na 9

Szczerze mówiąc też spodziewałam się czegoś lepszego. Nie czytałam książki i nie wiem czy przeczytam, ale dla mnie to było za krótkie. Spodziewałam się więcej wątków a przede wszystkim dłuższego filmu.
Niestety........... Może będzie lepsza wersja.

ocenił(a) film na 9
__luthien__

niedawno oglądnęłam po raz 2 film i postanowiłam przeczytać książkę. Uważam, że film jest naprawdę dobry, a Fiennes w roli Heatcliffa jest rewelacyjny. Film nie odbiega zanadto od ksiażki...a klimat bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones