PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 438
ocen
7,3 10 1 42438
5,3 6
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

chciałam obejrzeć ten film w sylwestra, ale moja koleżanka powiedziała, że ona nie chce tego oglądać, bo zaczyna się jak horror. więc obejrzałam dzisiaj i jestem zachwycona. ten film jest tak wzruszający i wstrząsający, a ja jestem na tyle wrażliwa, że już w miarę na początku się popłakałam. jednak mimo wszystko bardzo mi się podoba i bardzo polecam

nuta9

A na jakim kanale ogladalas? Bo nie moge znalezc nigdzie tej wersji tylko to z '98

abejka1

leciał na dwójce późnym wieczorem...nastepna czesc bedzie chyba w czwartek nie moge sie doczekac,tez na poczatku myslalam ze to horror ale jak w gazecie zobaczylam ze to melodramat to ogladnelam do konca...bardzo piekny film i jestem ciekawa jak sie skonczy :)

juszajek

Ja właśnie jestem w połowie książki. Tylko, kurczę w tv puszczali wersje z '98 a ja bym chciała zobaczyć tę z '92 myślę, że jest lepsza. No ale w każdym razie, dzięki za info! ;)

juszajek

na dwójce puszczali wersję z 2004 roku, to nie było to. Ta jest o wiele lepsza. Ta późniejsza to szajs.

ocenił(a) film na 9
doda_18

ja mam na dvd

doda_18

Wiem wiem, właczyłam tv i po 5min oglądania go wyłączyłam. Już wolę wersję z '98 skoro nie mogę zobaczyć z '92 :P

abejka1

ojej pomyliłam się chciałam odpowiedzieć po doda_18 sory

ocenił(a) film na 9
nuta9

heh ja też na początku myślałam, że to horror i moja koleżanka też. bo to się tak zaczyna...

nuta9

A ja znowu byłam zawiedziona, spodziewalam się czegoś lepszego. Może to dlatego, że czytalam książkę wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones