PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 878
ocen
7,7 10 1 98878
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Biedna Susannah... Zakochała się w nim po uszy, a on ją wykorzystał, porzucił, porzucił jeszcze raz przez list mimo że tak długo czekała, poślubił inną choć spodziewała się myślę, że już ślubu z nikim nie weźmie skoro z nią nie chciał, no i na koniec moim zdaniem najgorszy cios... Marzyła o dziecku z nim któremu da na imię Samuel, a Tristan co zrobił? Nazwał tak swojego syna z inną. Skończony drań.

Sama nie wiem czy Tristan w ogóle kogoś kochał w tym filmie prócz ojca i młodszego brata. Niby z tą Isabel jest szczęśliwy, ma dzieci, ale ta ich miłość wydała mi się taka sztuczna, szybka i na przymus. Z kolei Susannah raczej też nie kochał skoro tylko ją ranił. A Wy jak sądzicie?

Lenkaaa_93

W sumie to jak tak pomyślę to chyba tylko rozpacz po śmierci żony pokazuje, że to ją mógł kochać, bo po śmierci Susannah jakoś szczególnie nie cierpiał

Lenkaaa_93

No tak, Aleksandra Krajewska stwierdza: ,,czterech okropnych egoistów". Ale kto to? William, Alfred, Tristan i Samuel. Czy też może William, Alfred, Tristan i Susannah? Czy też Alfred, Tristan, Samuel i Susannah?

Lenkaaa_93

O rety, ale ja tego Tristana nie lubię. On nawet tego młodszego brata nie kochał wystarczająco, bo mógł się opanować żeby tej Suzanach tak nie wąchać i nie trącać ustami przed odjazdem. No a do śmierci Izabeli również się przyczynił, przecież mu wyraźnie ci mafiozi mówili,że ma im w drogę nie wchodzić, bo gdyby nie brat, to by go dawno zabili, a on sobie na luzie, dumny jak paw, nadal pogrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones