PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11036}

Widmo

The Wraith
6,6 3 761
ocen
6,6 10 1 3761
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

Hehe no ten film teraz to jest tylko kupą gówna. Kiedyś może by był dobry, ale dostałem to dopiero teraz do obejrzenia i powiem szczerze, że jak ujrzałem pierwsze 2 minuty to szybko poleciałem po browar zeby ten film był do strawienia wogóle. No, ale się pośmiałem przynajmniej. Bohaterowie to karykatury, w fabule po 15 minutach już wszystko jest jasne. Jednak sądzę, że na tamte lata to coś było dobrego, ale teraz to odradzam.

vargadamasta

dlaczego karykatury??

vargadamasta

Nie chcę być chamski ale kupą gówna to jest ten Twój komentarz. Wiadomo, że nie jest to kino zbyt ambitne, ale film ten ma bardzo zajebisty klimat. Drażnią jedynie sceny eksplozji samochodów ale cała reszta jest lux. Postacie są dość oryginalne (zwłaszcza Skank i Gutterboy) no i ogromny sentyment do tego filmu.

wodzu102

też mam sentyment i to olbrzymi :-) widziałem na poczatku lat 90-tych w kasynie wojskowym na VHS :-) ech to były czasy :-) znowu se ogladne ten film :-)

vargadamasta

przyznam ze rozbawila mnie interwencja Hippo :-))) krotko i do rzeczy
co do filmu...
na film trzeba patrzec z perspektywy czasu, uwazam ze jest on naprawde dobry, napiecie trzyma i klimat grozy jest zachowany na dobrym poziomie. Jesli chcesz go przyrownac do bajki to w dzisiejszych czasach jest ich tez mnustwo, Taxi 2, Taxi 3, Transporter 2 (akcja pozbycia sie bomby podczepionej do podlogi auta-porazka)
To jest klasyka i trzeba to uszanowac, wnioskuje ze jestes jeszcze mlody skoro nie masz do tego filmu sentymentu...
Pozdro dla wszystkich.

P.S.
Wole takie S-F niz StarTrek :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones