PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834569}

Widzę cię

I See You
6,4 4 975
ocen
6,4 10 1 4975
5,3 3
oceny krytyków
Widzę cię
powrót do forum filmu Widzę cię

która wbrew pozorom oczywista okazuje się dopiero pod koniec. Dwie strony medalu pokazane, bo pierwsza część należy do rodziny, druga zaś do włamywaczy/żabowników. Do samego końca bardzo dobrze się ogląda. Zakończenie zwiastuje drugą część, którą z chęcią zobaczę.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Nie zebym sie czepiala, ale skoro bardzo dobrze sie oglada do konca, to czemu tylko 4 gwiazdki? Nie widzialam jeszcze filmu, dlatego pytam...

ocenił(a) film na 7
Ania_Anusia

Nie słuchaj tego pajaca, a wręcz ignoruj. Stosuje 5cio stopniową skalę ocen, wprowadzając tym samym w błąd użytkowników. Zgłaszane było administracji, ale najwidoczniej nic z tym nie robią mimo iż łamie w ten sposób regulamin. Zgłoś go - czym więcej zgłoszeń, tym większa szansa, że ktoś ukróci te samowolkę.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Ok, dzieki ;)
A ogladales film? Warto obejrzec?

ocenił(a) film na 7
Ania_Anusia

Jeszcze nie.

ocenił(a) film na 8
Ania_Anusia

Warto!!!

ocenił(a) film na 8
Ania_Anusia

ja widziałem, dobry film, polecam., co do wpisu tego użytkownika z góry, nie zgadzam się,że film zwiastuje ciąg dalszy. dla mnie to zamknięta historia

ocenił(a) film na 8
zbigbiewwojciechowski

karolina_stawarczyk, zbigniewwojciechowski, dziekuje wam bardzo za odpowiedz, na pewno obejrze :)

ocenił(a) film na 8
zbigbiewwojciechowski

Dokladnie,nic tam nie zwiastuje drugiej czesci hehe

Bokciu

Gościu zgłoszony.

ocenił(a) film na 7
TheDeeP

ludzie ! nie kablujcie na siebię , to nie P.E.

trautmann88

masz rację - nie obejrzę przez cymbała filmu, bo zaniża noty. Oglądasz filmy z notą poniżej 5?

użytkownik usunięty
Bokciu

Możesz podać konkretny punkt regulaminu na który się powołujesz, czy tak po prostu zmyślasz? Powinieneś z łatwością wytłumaczyć ludziom, dlaczego twoje zgłoszenie użytkownika najprawdopodobniej do bana jest jakkolwiek zasadne. Ja ci jednak napiszę, dlaczego takie nie jest. Nie polecam powoływania się na siódmy punkt, jeśli już będziesz szukał.

"7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem."

Skala ocen może być wykorzystywana wedle własnego uznania, dlatego też użytkownik powyżej pozwala sobie na ograniczenie gwiazdek do maksymalnie pięciu w swoich notowaniach, tak samo inna osoba może oceniać wedle schematu "lubię = 10/10 ; nie lubię = 10/10" i nic pomiędzy. Takie praktyki oczywiście mogą się nie podobać, ale nie są sprzeczne bądź niewłaściwe z celem serwisu, gdyż ten polega na ocenianiu filmów, a każdy z nas ocenia wedle własnego widzimisię, a ty po prostu chcesz ukarania osoby za to, że ma ów widzimisię odmienne od ciebie samego i ogólnie przyjętego w społeczności portalu. Twój zarzut jest absurdalny, bo zbudowany na zasadzie "nie wierzę, że ludzie tak robią, więc wlepcie im bana".

Piszesz o samowolce, ale chyba nie wiesz, co to oznacza. Pod tę definicję możesz co najwyżej podciągnąć wulgarne wypowiedzi, które w oczywisty sposób są negatywną częścią for dyskusyjnych i właśnie takie zachowania należy piętnować. Ty chcesz piętnować innych za to, że oceniają nie po twojej myśli i nie potrafisz się z tym pogodzić. Zamiast mieć w poważaniu niepoważnych wg ciebie ludzi, nawołujesz do masowych zgłoszeń, licząc na poparcie twojej kulawej logiki i nieprzemyślanych zarzutów. Zostałeś wprowadzony w błąd i ogłosiłeś, iż konkretny użytkownik stosuje 5-stopniową skalę ocen. Autor tematu nikogo nie obraża, nie jest też trollem - po prostu postępuje wedle własnych kryteriów, które nikogo nie krzywdzą, ale potrafią co poniektórych doprowadzić do szału i zwyzywania od pajaców, co widać na załączonym obrazku. Pokrzyczałeś sobie w imię "sprawiedliwości", ale tak naprawdę jajco ci się stało, więc żyj dalej i daj żyć innym. I bardzo dobrze, że administracja nic z twoich działań nie robi, bo są co najmniej śmieszne, więc się nie dziw.

użytkownik usunięty

Miało być "1/10 nie lubię" i "10/10 lubię".

ocenił(a) film na 7

Art. . 4 (...) 15. Administratorr może zablokować lub usunąć istniejące Konto, oraz zablokować świadczenie Usług, jeśli poweźmie uzasadnione podejrzenie, iż Użytkownik działa w sposób sprzeczny z Regulaminem, obowiązującym prawem lub dobrymi obyczajami. Dotyczy to w szczególności sytuacji w których Użytkownik:

- publikuje na swoim Koncie Treści godzące w dobre obyczaje
(...)

- lub w inny sposób wykorzystuje Serwis sprzecznie z jego celem (w szczególności w sposób opisany w art. 6 ust. 7 i 8 poniżej)

Art 6
(...)
1. (...) Administrator niezależnie od możliwości odpowiednio zablokowania Konta bądź rozwiązania umowy o świadczeniu usług droga elektroniczną będzie uprawniony do usunięcia wszelkich Treści tego Użytkownika oraz jakichkolwiek efektów jego działalności w Serwisie w tym w szczególności działalności polegającej na manipulowaniu rankingami zamieszczonymi w Serwisie, bez konieczności powiadamiania Użytkownika.
2. Użytkownik zobowiązuje się powstrzymać od działań mogących utrudniać lub zakłócać działanie Serwisu. (...)
3. . Zawierając umowę z Administratorem, Użytkownik zobowiązuje się w szczególności do: (...)

b) przestrzegania postanowień Regulaminu, powszechnie obowiązujących przepisów prawa i dobrych obyczajów,

c) szanowania innych Użytkowników i ich praw oraz praw osób trzecich,

d) powstrzymywania się od jakichkolwiek działań, które mogłyby utrudniać lub zakłócać funkcjonowanie Serwisu

7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem. W szczególności zabrania się umieszczania Treści Użytkownika w tym Profili lub innych treści sprzecznych z Regulaminem, powszechnie obowiązującymi przepisami prawa lub dobrymi obyczajami (...)

8. Zabrania się również działalności Użytkowników polegającej na:
(...)
f) łamaniu ogólnie przyjętych zasad netykiety


Poczytaj proszę pewne punkty z należytym zrozumieniem, bo póki co nie widzę wspólnej płaszczyzny do dalszej dyskusji. To, że ktoś ocenia film na 5 - ma prawo. Ale jeśli ocena ta poparta jest wypowiedzą, z której wynika iż autor uznaje film za arcydzieło, dając tym samym ocenę "średni" - to nic innego jak wprowadzanie chaosu i łamanie ogólnie przyjętych tutaj zasad.

użytkownik usunięty
Bokciu

"To, że ktoś ocenia film na 5 - ma prawo. Ale jeśli ocena ta poparta jest wypowiedzą, z której wynika iż autor uznaje film za arcydzieło, dając tym samym ocenę "średni" - to nic innego jak wprowadzanie chaosu i łamanie ogólnie przyjętych tutaj zasad."

Ten przykład który właśnie przytoczyłeś niewiele wnosi do dyskusji. Rozmawiamy o konkretnej sytuacji i użytkowniku, więc skupmy się na tym, a nie na hipotetycznej sytuacji wymyślonej przez ciebie na poczekaniu.

A teraz przeczytaj dokładnie, co chcę ci powiedzieć i najlepiej powoli i ze zrozumieniem.

Skala ocen jaka jest każdy widzi, prawda? Tłumaczyłem już, że można ją wykorzystać w dowolny sposób na własny użytek i nie ma w tym nic złego, a jednak potępiasz autora tematu na tyle, że wysyłasz zgłoszenie o "samowolce". Innymi słowy zgłaszasz człowieka za to, że stosuje własne kryteria oceniania i na tej podstawie postanowiłeś ukrócić jego praktykę poprzez masowe i dosyć bezpodstawne zgłoszenia, ponieważ mówiąc po ludzku, nie respektujesz jego osoby i chcesz się go pozbyć z powodu twojej frustracji, zupełnie tak, jakbyś miał zaraz umrzeć, bo ten człowiek egzystuje w tej samej rzeczywistości i pobiera tlen tym samym powietrzem, więc "kurka wodna ban się należy, prawda!?". Może i wprowadził lekki chaos, ale to jeszcze nie jest żaden poważny powód do tego, aby zgłaszać administracji banalność tej sytuacji na zasadzie "nie podoba mi się bzdurna - moim skromnym zdaniem - przyjęta skala na profilu użytkownika X". Autor wyraził własne zdanie odnośnie filmu w sposób kulturalny, jeśli jeszcze nie zauważyłeś. Za to go nie potępiasz, a właśnie to treść postów jest najważniejsza. Jak lubi wystawiać na własnym cholernym profilu od 1 do 5 to niech to robi - ma prawo i z niego korzysta w pełni. Chcesz mu to prawo odebrać, bo masz prywatne obiekcje i takie są fakty. Dopóki jego działania nie wypływają na forum w sposób jawnie chamski/wulgarny/prowokacyjny w stosunku do innych to o czym my w ogóle mówimy? Aż tak bardzo chcesz pokazać, że nie masz dystansu do czyichś prywatnych not filmowych? Nie lepiej zająć się swoimi i bardziej się skupić na merytoryczności bądź jej braku w postach innych forumowiczów? Czy w ogóle jest w regulaminie jakaś magiczna zasada która oznajmia, że nie wolno mieć własnego kryterium ocen? Tak właśnie myślałem, że nie ma, a rzucasz się o pierdoły tak naprawdę.

Chcesz porządek na forum? Zgłaszaj faktyczny chlew w postaci wypowiedzi pełnych jadu i wycieczek osobistych, zamiast robić z igły widły.

Jesli ocenia w skali do 5 powinien wyraźnie to zaznaczyć inaczej jest trolem i zadna ekwilibrystyka słowna tego nie zmieni.

ocenił(a) film na 8

Jednak ta dowolność, o której j piszesz ma realny wpływ i wypacza trochę ocenę filmu. Nie wiem co jest w regulaminie, ale wiem na pewno, że jest dziesięciostopniowa skala ocen. Zatem przyzwoitość nakazuje, że jeżeli korzysta z tego serwisu, niech dostosuje ocenę do wymaganej skali, albo może poszukać innego, w którym jest ona pięciostopniowa.

ocenił(a) film na 6
Bokciu

Zgłoszony. Po pierwsze spoileruje o wlamywaczach, po drugie zaniza nieracjonalnie średnią filmu. Ja rozumiem jak ktoś napisalby, ze film wg niego do bani. Chwaląc film i dając 4 to ewidentne nierozumienie pojęcia skali. Gdyby tak kazdy wszedzie stosowal sobie wlasne teorie czytania skal to jak mialyby funkcjonowac ankiety, statystyki, czy sondaze? Daje ponizej 50%, czyli dla czlowieka logicznie myślącego to ocena blizsza najnizszej, wiec negatywna. Jesli dla kogos to zbyt skomplikowane to nie powinien tu byc.

ocenił(a) film na 7
evlka

Brawo. Niestety obawiam się, że administrator ma problem w poważaniu, gdyż nadzwyczaj często wpadam na tego delikwenta i nadal uskutecznia swoją metodę. Nie potrafię nawet znaleźć logicznego wyjaśnienia takiego oceniania. Przecież dostosowanie się do obowiązującej skali jest nadzwyczaj proste. Gdyby tak np. od dzisiaj zmienioną ją na 20 oczkową, nadal nie byłoby problemu z jej użyciem. Za powyższy film zamiast 6 - dałabyś 12 i wyszłoby tak samo. Odnoszę wrażenie, że to jakiś przewrotowiec, który z zasady musi się wyłamać.

ocenił(a) film na 6
Bokciu

To jest tak absurdalne i mówiąc wprost głupie, że naprawdę nie rozumiem braku reakcji administratorów. No cóż, mam nadzieję, że osób dostrzegajacych problem w zachowaniu takich osobników będzie więcej i któregoś dnia administratorzy się zreflektuja.

dzyniu88

Z czego ci wyszło, że zakończenie zwiastuje sequel, jak wszystko zostało jasno wytłumaczone ?
Nie będę spoilerował, ale każdy kto obejrzy ten całkiem niezły film napisze to co ja...

pawelk1504

Też bym poprosiła o info bez spojlera dla innych, gdzie jest choćby drobna zajawka, że będzie następna część?
Film widziałam i nie ma według mnie pół info o next part. Ale może się mylę?..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones