PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710284}

Wieczność

Eternité
5,1 579
ocen
5,1 10 1 579
Wieczność
powrót do forum filmu Wieczność

jak dla mnie jest to film o tym, jak znaleźć szczęście w urodzeniu 17 dzieci, przedwczesnym pochowaniu połowy z nich, a potem godnej śmierci w połogu po następnym. ( no chyba, że mąż się zlitował i swą śmiercią zatrzymał proces zapładniania). Film ładny plastycznie, a muzyka nadaje mu bardzo poetycki, wysublimowany wymiar. Tylko ilość tych dzieci i tempo ich produkowania.....

ocenił(a) film na 4
Haiku_2

Dokładnie tak samo odebraliśmy ten film :)

Haiku_2

Skąd tyle dzieci wziąłeś, zsumowałeś dzieci paru kobiet?:)

ocenił(a) film na 4
Mia85

dżizas, to ironia, nikt niczego nie sumował. ale teraz tak myślę, że lepiej było napisać milion:)

ocenił(a) film na 6
Haiku_2

Rozbawił mnie podjęty temat do dyskusji, poniekąd, bardzo trafny. Żółwik - 6/10 !!!

Haiku_2

Podobnie oceniam - 6 * za zdjęcia, muzykę i poetyckość filmu. Myślę jednak, że wiele osób uzna go za przeraźliwie nudny...

ocenił(a) film na 4
Haiku_2

Ziewam na samo wspomnienie tego filmu ... na plus te wszysktie piękne ujęcia i fortepianowie klasyki .

ocenił(a) film na 2
Haiku_2

Przeraźliwie nudny i paskudnie źle zagrany. Uwielbiam piękne obrazy i ujęcia w filmach, ale na tym czymś nawet ja poległam. Nie mogłam sobie odmówić obejrzenia do końca, chyba w nadziei (płonnej), że coś się jednak poprawi, wydarzy. Niestety. Musiałam oglądać w trybie przewijania, żeby nie usnąć.

Haiku_2

Niestety ale tak było naprawdę, rodzilo sie 10 dzieci a polowa umierała, to samo poronienia, połogi. Ktos tu pisze ze film o 17 dzieci, ale tak bylo, jedynactwo bylo albo gdy byla wdowa albo konflikt serologiczny czy powiklania po porodzie. Film piękny, muzyka chyba Chopina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones