Odtwórz Zwiastun nr 1 2:28
Film

Van Wilder

2002 1 godz. 32 min.
6,6 168 990
ocen
6,6 10 168990
11 223
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"id":"32348","linkUrl":"/film/Wieczny+student-2002-32348","alt":"Wieczny student","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/48/32348/7530403.2.jpg"}
Podrywacz i lekkoduch, który jest studentem od siedmiu lat, chcąc zdobyć fundusze na życie, zamierza urządzić wielką imprezę. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Wieczny student
Wieczny student (2002) Zwiastun nr 1 2:28
Wieczny student | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Film Historia Vana Wildera, idola i beniaminka uniwersyteckiego kampusu. Zajmuje go już od siedmiu upojnych lat. Jednak nie jest to efekt porażki naukowej lecz wypracowanego planu. To co go interesuje to sława organizatora najlepszych imprez na wielką skalę. Kiedy tata zaczyna nie pochwalać jego poczynań i likwiduje dostęp do konta, Van chce zorganizować gigantyczną imprezę, na której zbierze środki na dalszą naukę. Zatrudnia nawet asystenta do pomocy. Jednak plany pokrzyżują mu zapiekli wrogowie: profesor McDoogle, kolega, któremu Van zajmuje stale miejsce parkingowe i szkolny prymus. A do tego właśnie poderwał piękną Gwen, w której potajemnie kocha się prymus.

Historia Vana Wildera, idola i beniaminka uniwersyteckiego kampusu. Zajmuje go już od siedmiu upojnych lat. Jednak nie jest to efekt porażki naukowej lecz wypracowanego planu. To co go interesuje to sława organizatora najlepszych imprez na wielką skalę. Kiedy tata zaczyna nie pochwalać jego poczynań i likwiduje dostęp do konta, Van chceHistoria Vana Wildera, idola i beniaminka uniwersyteckiego kampusu. Zajmuje go już od siedmiu upojnych lat. Jednak nie jest to efekt porażki naukowej lecz wypracowanego planu. To co go interesuje to sława organizatora najlepszych imprez na wielką skalę. Kiedy tata zaczyna nie pochwalać jego poczynań i likwiduje dostęp do konta, Van chce zorganizować gigantyczną imprezę, na której zbierze środki na dalszą naukę. Zatrudnia nawet asystenta do pomocy. Jednak plany pokrzyżują mu zapiekli wrogowie: profesor McDoogle, kolega, któremu Van zajmuje stale miejsce parkingowe i szkolny prymus. A do tego właśnie poderwał piękną Gwen, w której potajemnie kocha się prymus.

boxoffice
$38 275 483 na świecie
$21 305 259 w USA
$16 970 224 poza USA
budżet
$5 000 000
studio
Myriad Pictures (przedstawia) / In-Motion AG Movie & TV Productions (współudział) / Tapestry Films / Więcej...
data produkcji
2002
tytuł oryg.
Van Wilder
inne tytuły
Wieczny student Polska
Party Animals - ... wilder geht's nicht! Austria Niemcy
Van Wilder: Party Liaison Australia Wielka Brytania Irlandia Filipiny (tytuł roboczy) USA
National Lampoon's Van Wilder: Party Liaison (tytuł video) Wielka Brytania
National Lampoon's Van Wilder (pełny tytuł) USA
Więcej...
Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson i Lamar Odom, będący w filmie graczami drużyny koszykarskiej Coolidge, grali naprawdę w tym czasie w drużynie Los Angeles Clippers w lidze NBA.
Kiedy Van przychodzi do rodziców Gwen, w momencie otworzenia przez matkę drzwi Vanowi nad futryną widać zwisający czerwony mikrofon.
W 17 i 51 minucie filmu w przerywnikach między poszczególnymi scenami jest rzut kamery na budynek główny, pod tablicą z napisem "Records and Administration". Widzimy tam tą samą parę uczniów. Nawet w tych samych ubraniach.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych