PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685183}

Wielka Szóstka

Big Hero 6
2014
7,7 168 tys. ocen
7,7 10 1 168278
7,1 55 krytyków
Wielka Szóstka
powrót do forum filmu Wielka Szóstka

Nurtuje mnie takie jedno pytanie odnośnie zakończenia tego (genialnego) filmu. W końcowej scenie Hiro zauważa, że w ręce Baymaxa jest ukryty "dysk główny"? Nie wiem jak to nazwać. W każdym razie, czy to był ten sam Baymax tylko w nowym "ciele", czy klon?

DawidThePlayer12

Całe oprogramowanie Baymaxa było na dysku więc nie był to klon, dostał tylko nową powłokę zewnętrzną :)

ocenił(a) film na 8
Wescik

Dzięki! Tak myślałem. Można się przecież tego domyślić po słowach Tadashiego: "Ten czip sprawia, że Baymax, to "Baymax".

ocenił(a) film na 10
DawidThePlayer12

Ja myślę że to był klon

ocenił(a) film na 10
DawidThePlayer12

no przecież była maszyna ,więc jak może być mowa o klonie? on tak jakby "odbudował" baymaxa bo miał chip z jego oryginalną pamięcią i dobudował do niego nowe ciało. Chip był najważniejszą częścią tego robota a on był oryginalny, zrobiony przez Tadashiego. Stary Baymax w nowym ciele :-)