plakat filmu Wielka wyprawa muppetów

Wielka wyprawa muppetów

The Muppet Movie
7,3 922
oceny
7,3 10 1 922
810
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":10648,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wielka+wyprawa+muppet%C3%B3w-1979-10648/tv","text":"W TV"}]}
Wielka wyprawa muppetów
  • Disney+ - https://www.disneyplus.com/movies/wielka-wyprawa-muppetow/2rJuGncIuWy1

    abonament
    za 28,99 zł
  • Loomi - https://loomi.tv/pl/

    oferta
    za 9,99 zł


Kermit Żaba postanawia podbić Hollywood. Wyrusza więc w drogę przez prawie całe Stany do Stolicy Filmu, by zrealizować swe marzenia. Po drodze spotyka całą masę innych Muppetów, które przyłączają się do jego wędrówki i próby realizacji marzeń. No cóż jednak nie wszystko idzie tak łatwo ... Jest to wspaniała komedia łącząca grę aktorską i lalki Jima Hensona. Ponadto w filmie w rolach drugoplanowych gra wyśmienita obsada, składająca się z gwiazd Hollywood.

Wielka wyprawa muppetów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.