PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10191}

Wielki chłód

The Big Chill
6,9 2 204
oceny
6,9 10 1 2204
6,9 8
ocen krytyków
Wielki chłód
powrót do forum filmu Wielki chłód

Widać, że "grany" a to jest najgorsze co może się przytrafić filmowi. Oprócz tego, wątek z tym oddaniem męża na noc aby ten zapłodnił przyjaciółkę, nie wiem czy istnieje większa patologia w relacjach międzyludzkich.

ocenił(a) film na 6
Wielki_ted

Spoilery!
To "oddanie" męża nie wydała mi się jakąś wielką patologią. Było dość dobrze umotywowane psychologicznie w działaniach zainteresowanych. Sarah kochała męża, ale zdarzył się jej też skok w bok. Był to romans z przyjacielem jej i męża. Ta zadra tkwiła w niej, tym bardziej, że kochanek przez to musiał się od nich odsunąć, a później popełnił samobójstwo. Myślę, że dla niej to poświęcenie było pewnego rodzaju pokutą za to, co wynikło z tego romansu. Być może czuła się też trochę winna samobójstwa mężczyzny, którego wydaje się kochała, ale który się po tej historii odsunął. Zrobiła to też nie tylko w imię przyjaźni, ale też dla siebie, po całym tym miksie emocjonalnym.

ocenił(a) film na 7
piotrowy

Zgadzam się, ale aby to zrozumieć, to trzeba przejść na wyższy poziom rozwoju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones