PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30760}

Wielki podryw

Heartbreakers
6,6 40 188
ocen
6,6 10 1 40188
5,2 11
ocen krytyków
Wielki podryw
powrót do forum filmu Wielki podryw

film dla bab ale ja go nie widziałem i nie zamierzam pozdrawiam wszystkich kolesi co myślą podobnie . A laseczki wy nie sądzcie że ejstem jakimś szowinistom. Nawet dla was pozdrówka

ocenił(a) film na 1
arzyk

hej hej
jestem baba i caly czas film mi sie nie podoba
chyba musisz zmienic swoj klucz kategoryzacji
bo przestaje pasowac

użytkownik usunięty
arzyk

nie martw się, żadna dziewoja nie będzie sądziła, że jesteś szowinistOM

arzyk

Nie ma to jak oceniać film nie oglądając go.
SzowinistOM może cię nikt nie nazwie, ale analfabetOM bym się nie zdziwiła.

ocenił(a) film na 7
arzyk

Beznadziejny komentarz. Nie ma czegoś takiego jak film dla bab :) Pomyślisz to zrozumiesz. A jak nie to obejrzyj go sobie.

arzyk

chłopstwo lubi oglądać szmirę typu sensacja, akcja i inne bzdury. Brak ci poczucia humoru.

ocenił(a) film na 8
arzyk

Co Ty tam wiesz? Nie widziałeś - nie zajmuj głosu. W filmie rewelacyjna rola Hackmana.

arzyk

Nie jestem szowinistom a piszę jak szowinista... oto przykład HIPOKRYTY!

ocenił(a) film na 8
greko2

W języku polskim jest taka głoska: "ą". Pozdrawiam, K.

krzand

a czy nie pomyślałeś/aś że to powtórzenie po założycielu tego wątku? Patrz góra... spostrzegawczy polonisto.

ocenił(a) film na 8
greko2

Przepraszam!

ocenił(a) film na 7
arzyk

mogę pocieszyć bo oglądałam, to przez sentyment do Raya, mało było ckliwego romantyzmu do wymiotów więc ogląda się miło, bardziej film skupiał się na relacjach rodzinnych i absurdach wynikających z oszustw

ocenił(a) film na 9
arzyk

jak mozna ocenic film nie oglądajac go wogle ? XD ja nie jestem babą i mi sie ten film mega podobał jedna z moich ukochanych komedii ubaw po pachy =DDD w dodatku Sigourney i Jennifer zagrały poprostu rewelacyjnie !!! uwielbiam te aktorki !!!!

ocenił(a) film na 10
arzyk

Jak można coś takiego pisać jak nie oglądało się filmu, oceniasz go po tytule, plakacie czy opisie? Żałosne

ocenił(a) film na 10
arzyk

najpierw obejrzyj go a potem się wypowiedz.

furmann

NIE KARMCIE TROLLA!

KLAUDIA92

Dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones