PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876668}

Wielki zielony krokodyl domowy

Lyle, Lyle Crocodile
6,3 2 578
ocen
6,3 10 1 2578
Wielki zielony krokodyl domowy
powrót do forum filmu Wielki zielony krokodyl domowy

Muzyka w porządku, historia też... Ale czy dla dzieci? Krokodyl chlubiący się jedzeniem śmieci z kontenerów. Później wciąga w ten świat chłopca, bardzo dumny, wszystko w bajkowym świetle. Po to żeby później wciągnąć także matkę i razem szczęśliwie wyjadać resztki leżąc w kontenerze. I jazda dziesięciolatka motorem przez środek miasta.
Dla dorosłych to zabawny absurd, ale na dzieci ma wpływ...

Niemniej jednak - swoim dzieciom bym nie pokazała. Wyłączając młodszą publikę dałabym 8/10

ocenił(a) film na 8
Langdene

biedne dzieci, pewnie nic nie ogladaja, bo w domu cenzura, do szkoly tez nie beda chodzic, bo demoralizacja, na plac zabaw gdzie dzieci tarzaja sie w trawie i rzucaja piaskiem tez nie pojda, bo demoralizacja, matka do psychologa tez nie pojdzie, bo sie boi przyznac, ze nie wie, jak dziala demoralizacja, oj biedna ta matka, biedna

wiecznie_zly

Dorośli czują i przyjmują to co widzą zupełnie inaczej niż dzieci, takie są fakty. Jeśli coś przedstawimy im jako normalne one za takie to wezmą. Bo ufają rodzicom.

ocenił(a) film na 8
Langdene

aha.. czyli jak powiem dziecku np. popelnij jakies tam przestepstwo i zaufaj mi, bo to normalne, to ono ma to zrobic, albo.. dziecko nie ksztalc sie, skoncz podstawowke i idz zamiatac ulice, jak tatus, zaufaj mi, bo to normalne i pamietaj dziecko, zawsze, ale to zawsze sluchaj rodzicow, bo tylko my wiemy co jest da ciebie najlepsze, a twoje marzenia to tylko fikcja i nic z tego dobrego nie bedzie, czyli w skrocie "za glupi jestes, zeby bez nas cos osiagnac, bo bez nas sobie nie dasz rady i masz nas sie sluchac gnoju"..... dobrze, ze ja nie mialem tak glupio myslacych rodzicow, jak ty i pozwalali mi myslec samodzielnie, a potem z tego wyciagac wnioski

Langdene

Dziesięciolatek na "motorze"(motocyklu, jeśli już) to demoralizacja. A co byś powiedziała na latający dywan, albo latający samochód, jak w Harrym Potterze? Toż dopiero zgorszenie... ;-)

Langdene

Langdene - demoralizacja??? Żywił się resztkami co w tym złego? Właściciel go porzucił na 1,5 roku czym miał się więc żywić? Ludźmi?

Langdene

Że co? XD To ma być demoralizujące? W zabawny sposób pokazuje że jedzenie jest ważne i że nie powinno się go marnować. Jeśli dla ciebie zbieranie jedzenia ze śmietników to demoralizacja, to w sumie masz bardzo sterylny świat. Dla mnie nie ma w tym niczego oburzającego (i nie, nie muszę zbierać jedzenia z śmietników, co nie zmienia faktu że mi to nie przeszkadza, wręcz podoba mi się trend freeganizmu).

Langdene

Film/Bajka super . Szkoda że są tacy rodzice . Najlepiej jakby do 18 roku życia oglądały zaczarowany ołówek ( chociaż tam pewnie w przekazie było też coś niesamowicie złego dla dzieci ) .

ocenił(a) film na 6
Langdene

Nie zaniżaj ocen niedzielna kinomanko. Usuń swoje konto, bo psujesz ten portal!

ocenił(a) film na 2
Langdene

Jeśli twoje dzieci będą jeść śmieci z kontenera to znaczy ze sa debilami a nie ze winny jest film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones