film

Wielkie rzeczy: Gra

2000
50m
6,0 642
oceny
6,0 10 1 642
Jerzy traci pracę i popada w alkoholizm. Jego życie zmienia się jednak, kiedy wygrywa telewizyjny konkurs. Zobacz pełny opis
Wielkie rzeczy: Gra zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Gra" opisuje losy Jerzego Jastrzębskiego, który z powodu utraty pracy znajduje się w trudnej sytuacji. Brak pracy, perspektyw na przyszłość oraz akceptacji ze strony sąsiadów zmusza bohatera do szukania zapomnienia w alkoholu. Sytuacja zmienia się diametralnie gdy okazuje się, że Jastrzębski został zwycięzcą konkursu, w którym główną"Gra" opisuje losy Jerzego Jastrzębskiego, który z powodu utraty pracy znajduje się w trudnej sytuacji. Brak pracy, perspektyw na przyszłość oraz akceptacji ze strony sąsiadów zmusza bohatera do szukania zapomnienia w alkoholu. Sytuacja zmienia się diametralnie gdy okazuje się, że Jastrzębski został zwycięzcą konkursu, w którym główną nagrodą jest samochód osobowy. Wcześniej wyszydzany i wyśmiewany Jerzy, teraz staje się szanowanym obywatelem. Nagroda zmienia nie tylko jego bliskich, którzy niespodziewanie zapraszają go na obiad, ale również jego samego.

na podstawie
Jarosław Sokół (opowiadanie)
studio
Studio Filmowe Perspektywa (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Wielkie rzeczy: Gra
inne tytuły
Big Deals - The Game
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przeczytałem opis i nie mogę znaleźć sensu w zdaniu "Nagroda zmienia nie tylko jego bliskich,
którzy niespodziewanie zapraszają go na obiad, ale również jego samego."

Do obejrzenia

ocenił(a) film na 10

https://www.youtube.com/watch?v=DoiPn0Bebbc

przypadkiem

ocenił(a) film na 9

no, przypadkiem, dobre kino. obejrzałem, niby prosta historia, WŁAŚNIE, prosta historia z życia - a l e ogląda się, i nawet ten film wspomina..naprawdę ZABAWNY i życiowy, co się rzadko zdarza, i dobrze nakręcony...Pana Chyrę to za ten film lubię. co mnie jeszcze łączy z tym filmem...? nazwisko pakera z wideoteki ;)

Mnie się bardzo podobał ten odcinek, który widziałem już daaaaawno, ale teraz mi przypomniała tvp o jego istnieniu. Na prawdę nie rozumiem skąd ocena 4,8. Ja rozumiem 6 z czymś, ale 4?

sympatyczne

ocenił(a) film na 7

ostatnio widziałem na tvp 1 i naprawde miło sie oglądało- chyra jak zwykle świetny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones