Film

2000 50 min.
6,0 606
ocen
6,0 10 606
285
chce zobaczyć
{"id":"245881","linkUrl":"/film/Wielkie+rzeczy%3A+Gra-2000-245881","alt":"Wielkie rzeczy: Gra","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/58/81/245881/7480583.2.jpg"}
Jerzy traci pracę i popada w alkoholizm. Jego życie zmienia się jednak, kiedy wygrywa telewizyjny konkurs.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

"Gra" opisuje losy Jerzego Jastrzębskiego, który z powodu utraty pracy znajduje się w trudnej sytuacji. Brak pracy, perspektyw na przyszłość oraz akceptacji ze strony sąsiadów zmusza bohatera do szukania zapomnienia w alkoholu. Sytuacja zmienia się diametralnie gdy okazuje się, że Jastrzębski został zwycięzcą konkursu, w którym główną"Gra" opisuje losy Jerzego Jastrzębskiego, który z powodu utraty pracy znajduje się w trudnej sytuacji. Brak pracy, perspektyw na przyszłość oraz akceptacji ze strony sąsiadów zmusza bohatera do szukania zapomnienia w alkoholu. Sytuacja zmienia się diametralnie gdy okazuje się, że Jastrzębski został zwycięzcą konkursu, w którym główną nagrodą jest samochód osobowy. Wcześniej wyszydzany i wyśmiewany Jerzy, teraz staje się szanowanym obywatelem. Nagroda zmienia nie tylko jego bliskich, którzy niespodziewanie zapraszają go na obiad, ale również jego samego.

na podstawie
studio
Studio Filmowe Perspektywa (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
data produkcji
2000
tytuł oryg.
Wielkie rzeczy: Gra
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Do obejrzenia

  budny1987 ocenił(a) film na 10

  https://www.youtube.com/watch? v=DoiPn0Bebbc

  • Przeczytałem opis i nie mogę znaleźć sensu w zdaniu "Nagroda zmienia nie tylko jego bliskich, którzy niespodziewanie zapraszają go na obiad, ale również jego samego."

  • przypadkiem

   sylenia ocenił(a) film na 9

   no, przypadkiem, dobre kino. obejrzałem, niby prosta historia, WŁAŚNIE, prosta historia z życia - a l e ogląda się, i nawet ten film wspomina..naprawdę ZABAWNY i życiowy, co się rzadko zdarza, i dobrze nakręcony...Pana Chyrę to za ten film lubię. co mnie jeszcze łączy z tym filmem...? nazwisko pakera z ... więcej

   • Skąd taka niska ocena?!

    page_up ocenił(a) film na 8

    Mnie się bardzo podobał ten odcinek, który widziałem już daaaaawno, ale teraz mi przypomniała tvp o jego istnieniu. Na prawdę nie rozumiem skąd ocena 4,8. Ja rozumiem 6 z czymś, ale 4?

   • sympatyczne

    sawin ocenił(a) film na 7

    ostatnio widziałem na tvp 1 i naprawde miło sie oglądało- chyra jak zwykle świetny:)