PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

3/10

ocenił(a) film na 4

chociaż to i tak chyba lekka przesada... Przy filmie owszem, można się pośmiać, ale nic w nim nie ma z horroru i nie es zbyt inteligentny. Całkiem ciekawy był za to eden motyw - na początku, gdy Dakota tańczy (nie, nie fascynują mnie tańce dziwek) widzimy cieknącą po rurze krew, a pod koniec dowiadujemy się, że to dlatego, że e paluszki odpadały (te odpadające paluszki to już przesada). Ogólnie wszystko dziwne - najpierw chłopak daje jej niebieską różę, potem facet, który ją zabija ma wszystko błękitne.
ale chyba ciężko jest nakręcić horror, który nie byłby choć trochę groteskowy i naciągany.
ja jednak osobiście nie żałuję, że film obejrzałam - dobrze od czasu do czasu obejrzeć coś łatwego (reżyser się oryginalnością nie wykazał), lekkiego (jak to każdy horror) i przyjemnego (a racze obleśnego. obcinanie palców to już była przesada. coś okropnego!)

ocenił(a) film na 8
PourElle_DianeKruger

1. to nie sa tance dziwek tylko tancerek go-go.

2. nikt nie powiedzial ze to jest horror.

3. byl bardziej oryginalny niz jakies filmiki np. o wampirach gdzie watek jest wiecznie ten sam od czasow draculi =.=

ocenił(a) film na 4
Arnica_Burke

od wampirów był lepszy, na wielu stronach (łącznie z imdb!!!) mówi się, że to horror, tance dziwek i niejakich tancerek go-go na szczęście nie są czymś na czym się znam, w związki z czym wybacz mi tę haniebną pomyłkę,
pozdrawiam,
L.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones