PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

7/10

ocenił(a) film na 7

Film na pewno nie jest z gornej polki,ale dobrze sie oglada,jest kilka zagadek,mroczna atmosfera thrillera,w miare logiczny,chociaz kilka teorii mocno naciaganych,ale tez nie jest to przeciez dokument,czy film na faktach.Milosnikom gatunku na pewno sie spodoba,a i Lindsay tez jest na pewno ladnym widokiem.

ocenił(a) film na 6
libertyn_24

Zgadzam sie! Wydaje mi się, że ten film skrytykowany został głównie przez skandaliczny, pełen imprez, narkotyków, aresztów itp życiorys Lindsay Lohan. Wiadomo, że nie jest uwielbiana w pozytywnym tego słowa znaczeniu, przez media i to był powód do nieprzychylnego podejscia przez krytyków. Uważam, że film nie jest najgorszy i istnieje naprawde o wiele, wiele więcej kiczów które nie są oceniane aż tak negatywnie. Lindsay natomiast może super talentem w dziedzinie aktorstwa nie jest ale akurat tutaj takiej tragedi nie było. Zapewne nie wzbudzi zachwytów ów thiller u koneserów romansów czy inteligetnych filmów psychologicznych aczkolwiek u takich przeciętnych maniaków kina jak ja jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones