PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

takiego głupiego filmu już dawno nie widziałam (z całym szacunkiem do Lohan bo ją lubię jako aktorkę) i jestem ardzo zdziwiona wypowiedziami forumowiczów że ten film jest dobry. Przecież tam się nic kupy nie trzyma. Można interpretować go na różne sposoby. Film nagrany poklatkowo (scena trwa minutę, cięcie ,1 min cięcie itd).Przez to się żle ogląda. Niektóre sceny były po prostu śmiesznenp. ta jak odcinała dłoń mordercy i ta muzyka (pianino) w tle jak bym oglądała Tom i Jerry (tam były podobne sceny).
I jeszcze te odpadające kończyny drugiej bliżniaczki po prostu ubaw po pachy.

Dafnee

no ja np. nie zrozumiałam filmu. ;p ale Lindsay Lohan uwielbiam , fantastyczna jest, aczkolwiek film nie podobał mi się.

ocenił(a) film na 2
Dafnee

Hehe, tak muzyka w tle podczas obcinania dłoni to było coś:D:D Mnie bardzo
,,podobała się" też scena, w której Dakocie odpada pierwszy palec, a ona
jak gdyby to nie było nic niezwykłego i jak gdyby ludziom na co dzień
odpadały palce, owinęła rękę w ręcznik, pojechała do domu i przyszyła go
sobie z powrotem, hahaha, myślałam, że padnę:D
Szkoda, że film okazał się totalnym gniotem, bo sam pomysł na fabułę był
całkiem ciekawy i przy odrobinie dobrej woli można było zrobić całkiem
niezły obraz...

Ar_wen

wiesz co twoj komentarz mnie dobil(taki glupi)kiedy zobaczyla ze jej odpadl palec zemdlala a potem owinela w recznik bo krew leciala a sama go sobie przyszyla bo nie miala kasy na szpital lepiej pozoostan przy komediach bo nie dla ciebie sa powazne filmy :P

ocenił(a) film na 2
WiemKtoZabil

Litości. Dziękuję za wyjaśnienie, że zemdlała, że krew leciała i że nie miała pieniędzy na szpital, gdyby nie Twoja pomoc, chodziłabym nadal po omacku w ciemnościach, porażona swoją własną głupotą.
Też mam radę dla Ciebie- pozostań przy filmach pokroju ,,Wiem kto mnie zabił", bo inne mogą okazać się dla Ciebie zbyt wymagające.

Dafnee

oprócz interpretowania trzeba też dokładnie oglądnąć bo rzadko kiedy spotykam osoby które by go nie rozumiały jednak najczęsciej takie osoby nierozumiejące są w necie :P
widocznie ten film nie jest dla ciebie :P

ocenił(a) film na 7
WiemKtoZabil

Czasem film trzeba zobaczyć więcej niż raz. Ale ludzie ułatwiają sobie sprawę i nawet nie oglądając uważnie, piszą recenzje. A że wszyscy uznali film za gniota, to mało kto zadaje sobie trud żeby oglądać go w skupieniu.

ocenił(a) film na 2
krzykol

Próbowałem oglądać go w skupieniu ale trudno się skupić tarzając ze śmiechu po podłodze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones