PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

W tym filmie pojawia się wątek, jakoby bliźnięta potrafiły kontaktować się pomiędzy sobą w sposób pozazmysłowy. Czytałam także liczne artykuły, w których twierdzono, iż mają one jednę duszę. Czy według was jest to prawdą???

użytkownik usunięty
Pinki106

Jedną duszę? O czymś takim nie słyszałam jeszcze, ale między bliźniętami - szczególnie jednojajowymi czyli wyglądającymi tak samo jest jakaś więź, czasami słabsza, czasami mocniejsza, wzmacnia się jak wychowują się razem, to ma związek z identycznym DNA i sposobem myślenia.

użytkownik usunięty
Pinki106

kazdy czlowiek ma wlasna dusze i nie dzieli sie nia, tacy blizniacy moga np. czuc to samo, wiedziec co dolega siostrze/bratu, znac ich mysli:)

ocenił(a) film na 7
Pinki106

bliżnięta często mają te same odczucia.
ale nie słyszałam o tym aby np jedno w bliźniąt umarło w wypadku samochodowym a w tym samym czasie to drugie też umarło i miało takie same rany

mycha9441

a ja słyszałam o przypadkach gdzie np. 1 z bliźniąt złamało nogę, a drugie będąc daleko od tego 1 i nie wiedząc o tym, odczuwało silne bóle tej samej nogi... coś w tym jest :P

użytkownik usunięty
mycha9441

ja słyszałam, jeśli między jednojajowymi bliźniętami jest bardzo silna więź to jedno może odczuwać ból drugiego

Pinki106

A ja czytałem, że amerykański rząd sprzedał nas kosmitom! I że światem rządzi masońsko-żydowsko-templariuszowski spisek!

Czy wy naprawdę nie odróżniacie fikcji i bzdur wyczytanych w zakamarkach internetu od rzeczywistości i prawdziwego świata?

qbaa

W to akurat jestem w stanie uwierzyc...

za krótki <br/>
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 7
Pinki106

Po pierwsze każdy człowiek ma unikalne DNA , co także tyczy się bliźniąt! To akurat rzeczowy błąd tego filmu.
Po drugie komunikowanie się (pozazmysłowe) ze sobą bliźniąt to sprawa czysto teoretyczna.

malutka86

U bliźniąt występują niewielkie zmiany w segmentach DNA, dla uściślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones