PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Rewelacja to może jakaś nie jest, ale filmik całkiem przyzwoity. Nie przesadzałabym także ze stwierdzeniem, że zakończenie jest zaskakujące, bo w sumie się domyśliłam w połowie filmu (ale zostałam ofuknięta przez chłopaka, że to "nie Moda na Sukces" - czyżby?), tym niemniej warty obejrzenia.

No i Lohan w swoim żywiole - jest trochę scen, z których seks się wylewa :)

berenika84

O tak, sceny na rurce ociekają seksem.

Niemniej konkretna scena erotyczna była przyzwoita... tzn. nie, że pruderyjna ale bardzo fajnie zagrana, realistyczna i co najważniejsze nie wulgarna. Nawet mnie rozbawiło, że tak chłopaczka wyobracała, że wył jak głupi do księżyca... no i mama w tej scenie była rozbrajajaca. :)


A tak na marginesie. Ogladałam po angielsku i nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Na koniec bzykanka wyszło, że Aubrey w ogóle wczesiej nie sypiała z Jarredem czy owszem sypiała ale nie tak... hmm... agresywnie?

Bo był tam dialog mniej wiecej taki:

[J] Aubrey, dlaczego robisz to wszytko?
[D] Czy Ona kiedyś zerż...ła w ten sposób?
[J] ....
[D] Czy Ona Cię w ogóle kiedyś zerż...ła?
[J] ....

Jestem skłonna uwierzyć, że to był pierwszy raz bo Jarred zachowywał się jak dziewica siedząc przerażony na tym łózku. :P

ocenił(a) film na 6
Claudette_2

No bardzo możliwe :) a przynajmniej z taką dziołchą się wcześniej nie "zetknął" :)

ocenił(a) film na 4
berenika84

a ja myslalam ze bedzie lepszy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones