PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Ostrzegam

ocenił(a) film na 2

Nie marnujcie dziś czasu na ten film. Ja go oglądałem rok temu. W kwietniu 2010 TVN go
puszczał poprzednio. Pomijając "Kiseichuu: kiraa pusshii" i "Dzień, w którym zatrzymała się
Ziemia", jest to najgorszy film jaki przyszło mi obejrzeć. Jeżeli mieliście zamiar to obejrzeć,
to mam nadzieję, że ten zamiar "odzamierzycie" ;) Fabuła pogmatwana i bezsensowna,
irytująca Lohan, beznadziejne dialogi, a te siedem złotych malin to o wiele za mało.

patrykDJ2009

Miałem to oglądać ale dobrze że przed seansem odwiedziłem filmweb :)

patrykDJ2009

Przez bardzo krótką chwilę miałem obejrzeć;)

ocenił(a) film na 1
patrykDJ2009

a ja obejrze zeby sie dowiedziec bo jestem ciekaw jak bardzo kiepskie filmy jeszcze mozna wypuścić na rynek.

patrykDJ2009

Dokładnie, nie marnujcie czasu! ten film to jakies totalne neiporozumienie, jedynie moment gdzie próbujezabic zabójce moze byc ewentualnie ciekawy, nic nie zrozumiałam z tego filmu, tak bardzo denny jest, lindsay dostała złotą mailnę, ale po tym filmie juz nigdy nie powinna grac. 1/10 w porywach do 2/10 tyle ile mozna dac

ocenił(a) film na 2
Eryniae

Znowu się spotykamy ;)

patrykDJ2009

A ja się zastanawiam, czy oglądać, czy robić prezentację na jutro i znając życie, zrobię to pierwsze i później będę bardzo żałować ;]

ocenił(a) film na 2
rudy_rydz

Będziesz żałować podwójnie bo nie zrobisz prezentacji i obejrzysz największy chłam, jaki kiedykolwiek widziałeś/aś.

ocenił(a) film na 6
patrykDJ2009

No i tu się nie zgadzam :) także oglądałam ten film rok temu i nie jest to jakieś wielkie arcydzieło ale tandetą też tego nie nazwę. Mi się podobał, świetny pomysł za to realizacja trochę mniej udana, ale ogólnie dobra. Moim zdaniem Lindsay świetnie zagrała swoją rolę. Lubię filmy z taką właśnie "zagmatwaną" fabułą, dzięki temu do końca nie wie się co dalej się wydarzy, a także po filmie ma się mieszane uczucia, moje akurat były pozytywne, dlatego teraz oglądam go ponownie :) poza tym może nie decyduj za innych i nie mów im co mają robić. Niech obejrzą i sami zdecydują. No i też nie każdemu musi się podobać :)

ocenił(a) film na 2
Hadley

W tytule nie podałem napisu "Macie tego nie oglądać", tylko "Ostrzegam". Mylisz wyrażenia i typy zdań.

ocenił(a) film na 6
patrykDJ2009

Nie miałam na myśli tytułu Twojego postu tylko jedno zdanie "Jeżeli mieliście zamiar to obejrzeć,
to mam nadzieję, że ten zamiar "odzamierzycie" ;)" Ja te zdanie odebrałam tak jakbyś "nam" mówił co mamy oglądać, a co nie. Nawet gdybym tego filmu wcześniej nie obejrzała, to Twój post i tak by mnie nie zniechęcił, bo zawsze wolę obejrzeć film, a potem go ocenić, wiec może innym też byś może na to pozwolił.

ocenił(a) film na 2
Hadley

Ja tylko dałem opinię na temat filmu, a wyrażenie "mieć nadzieję"nie oznacza rozkazu, a po za tym znalazła się tam emotikona, która również coś sugeruje.

ocenił(a) film na 6
patrykDJ2009

Dobrze :) to Twoja opinia, a poza tym nie będę interpretowała każdej Twojej emotikony. Na tym chyba możemy zakończyć naszą "dyskusję".

ocenił(a) film na 2
Hadley

Ok, koniec, ale tak przy okazji.. emotikony są chyba po to, aby służyły do odpowiedniej interpretacji zdań.

patrykDJ2009

A jednak nie żałuję! Film całkiem niezły, trzymający w napięciu z ciekawą fabułą. Jestem jednak jak widzę jedną z niewielu osób, które mają w miarę pozytywne emocje po jego obejrzeniu.
A zajęć, jak się okazało, nie było ;)

ocenił(a) film na 3
rudy_rydz

Ja obejrzałam z ciekawości.Chciałam sprawdzić, czy film jest naprawdę aż tak zły.
W sumie -tak mniej więcej do sceny wizyty w domu Jennifer- nie było tragicznie.
Później niestety po prostu padłam.Po części także ze śmiechu,
a tak chyba na thrillerze się zdarzyć nie powinno prawda?

ocenił(a) film na 7
brokeback

film ok , nie oglądałam od początku, dało się obejrzeć w sumie horrorem nie można tego nazwać ... i wcale nie taki beznadziejny , zły , tandetny , jak go określacie .. nie wszystkim musi się podobać . jednak mnie się podobał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones