PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 863
oceny
4,8 10 1 10863
1,0 2
oceny krytyków
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Ręce opadają

ocenił(a) film na 1

Ja pitole co za dno. Pierwszy raz chyba zgadzam się z krytykami filmowymi oraz ludźmi przyznającymi złote maliny. Ludzie szkoda waszego życia na ten chłam, lepiej już nawet posiedzieć te półtorej godziny na kiblu i poczytać książkę lub gazetę. Najgorszy koszmar tego filmu to ta Lohan, lepiej już od niej grała Paris Hilton w swoich epizodach filmowych. Kim ona jest, aktorką?, ona skończyła jakąś (prawdziwą) powtórzę prawdziwą szkołę filmową a nie jakąś prywatną dla nadzianych ćpunek chcących uchodzić za celebrytki? To taka nasz Cichopek - dno dno dno. I ta jej cierpiętnicza mina przez cały film jakby zaraz miała zwymiotować. Przepity głos i zero gry aktorskiej. OMG niech ona lepiej dalej imprezuje i da sobie spokój z (pseudo)aktorstwem. Sceny w których tańczyła na rurze natychmiast przewijałem bo nie znoszę brudnych lasek, które nie zmieniają majtek. Jej siostrę powinna grać Courtney Love, takie samo dno i ten sam brud. Ostrzegam nie dotykać tego filmu nawet kijem w sterylnym pokoju.

ocenił(a) film na 10
jaycutler

żenadą to jest ta wypowiedź! "sceny, w których tańczyła na rurze przewijałem" ahahahaha człeniu weź ty się ogarnij, jak można coś takiego przewijać?! jej głos i sposób bycia w tym filmie jest największym atutem, ale takie ciecie jak ty w ogóle tego nie czają! żenada total

KayussHilton

może i opinia pana jaycutler była trochę przesadzona, ale ja się z nią zgadzam w pewnym sensie - film miał potencjał, ale gra lindsey po prostu dobiła ten film. a raczej - zabiła go. tak słabo to nawet cichopek nie gra.;)

ocenił(a) film na 1
jaycutler

Film był naprawdę bardzo BARDZO zły (a zaznaczam, że nie rzucam jedynkami i dwójkami na prawo i lewo dla zasady).
Pal licho Lindsay i całą grę aktorską, ale gdzie tu logika?
Pamiętam, jak lat temu kilka panna Lohan chwaliła się w prasie (na temat tej produkcji, oczywiście), że zagrała w filmie ambitnym, mrocznym, okrzyknęła to coś mianem >nowego "Milczenia owiec"<.
Nic bardziej mylnego.
Fatalny scenariusz, fatalne zakończenie, które wywołało u mnie reakcję pt. "wtf?", jak już się czepiamy gry aktorskiej, to również była fatalna, tylko i wyłącznie wspomniane tańce przy rurze były względnie estetyczne i stanowią jedyną zaletę tego filmu.

ocenił(a) film na 1
jaycutler

zdecydowanie najgorszy film, tyle że nie 2008 roku a w całej kinematografii .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones