PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123921}

Wierny ogrodnik

The Constant Gardener
7,5 69 060
ocen
7,5 10 1 69060
7,5 17
ocen krytyków
Wierny ogrodnik
powrót do forum filmu Wierny ogrodnik

Totalny gniot!

ocenił(a) film na 1

Wynudziłem się niesamowicie!!!! Film był potwornie nudny... Bez ładu i składu!!! Aż wyszedłem z kina bo nie mogłem znieść tej głupoty!!
0\10
ODRADZAM!!!

ocenił(a) film na 9
wine_bae

A ja sie nie zgadzam! Film jak dla mnie b. dobry, ciekawie zrealizowany. Fabula naprawde intrygująca. Warto zobaczyc:P
Ciekawi mnie, panie jestem_dobry, jaki wg Ciebie film jest wart zobaczenia. Scary Movie? American Pie?
Wybacz;P Niby o gustach sie nie rozmawia, ale zeby uzywac okreslen typu "totalny gniot"..? Swoja droga, co to wg Ciebie oznacza?
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
wiluska

Przestań wymyślać, że wstawiłem ocenę za american pie bo nawet nie znam tego filmu, a co do strasznego filmu jest chociaż zabawny!
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
wiluska

A jeszcze jedno. To nic złego, poprostu mamy inne gusty. Każdy może wygłosić swoje zdanie!
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
wine_bae

Po pierwsze nie powiedziałam, że zostawiles ocene na American Pie:D
Po drugie.. Scary Movie smieszny? No to ja juz rozumiem, dlaczego w Twojej ocenie Wierny Ogrodnik to "gniot" :D Rzeczywiście, tutaj lepiej stwierdzic, ze u gustach sie nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 8
wine_bae

Skoro wyszedles z kina to nie obejrzales do konca...Glupoty to Ty niestety wypisujesz.

ocenił(a) film na 9
wine_bae

Film ma ładna oprawe muzyczna zdjecia, akcji moze nie ma porywającej ale pieknie zrealizowany. A propos American Pie i Scary movie to sa zajebiste komedie !

ocenił(a) film na 9
wine_bae

Film ma ładna oprawe muzyczna zdjecia, akcji moze nie ma porywającej ale pieknie zrealizowany. A propos American Pie i Scary movie to sa zajebiste komedie !

ocenił(a) film na 8
wilczto

proszę nie wypowiadać się, jeżeli nie oglądałeś do końca...
ja już popełniłem taki błąd kilka razy :)
nigdy nie oglądam filmów do połowy.
jak byś poczytał najpierw o tematyce filmu, aktorach, rodzaju to byś w ogóle na niego nie szedł do kina
jeżeli jesteś taki lekkomyślny to powodzenia.
chodź do kina codziennie na 'niewiadomoco' i wychodź w połowie

ocenił(a) film na 9
immanuel

Ja też nigdy nie wychodzę z kina w połowie. Żeby wyrobić sobie o czymś opinię, trzeba znać to w całości. A "Wierny ogrodnik" mną wstrząsnął i sprowokował do ważnych przemyśleń, dlatego uważam, że Meirelles i jego aktorzy stworzyli znakomity, mocny film.

ocenił(a) film na 9
wine_bae

wyjście z kina oznaką głupoty. Chyba ten gniot to ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones