Wilcze prawo: 1974

Red Riding: In the Year of Our Lord 1974

2009 1 godz. 42 min.
6,6 1 806
ocen
6,6 10 1 1806
2 273
chce zobaczyć
{"rate":6.3333335,"count":3}
powrót do forum filmu Wilcze prawo: 1974
 • Dlaczego nie zabili głównego bohatera??? Przecież do niczego nie był im potrzebny, zabijali małe dzieci, kobiety, więc dlaczego oszczędzili młodego dziennikarza? Wydaje mi się, że to spore niedociągnięcie ze strony scenarzysty. Poproszę o komentarz.

 • AnOl ocenił(a) ten film na: 8

  boubek A czy on przypadkiem nie wjechał na końcu w wozy policyjne? To go chyba zabiło.

 • AnOl Tak, to go pewnie zabiło. Miałem na myśli - dlaczego nie zabili go ci skorumpowani gliniarze (gruby i chudszy)? Torturowali go i wypuścili. Szczerze mówiąc myślałem, że zabiją go w tych pustostanach.

 • AnOl ocenił(a) ten film na: 8

  boubek A w sumie teraz sie jeszcze przyjrzalam filmografii garfielda. Nie umarl, bo zagral tez w dwoch pozostalych czesciach.
  A tak szczerze mowiac, to, nawet takiej fance filmowej przemocy, jak mnie, zrobilo sie juz tak zal pana dunforda, ze faktycznie, moze lepiej byloby, gdyby go tam zabili. No, ale jakby to zrobili, to sean bean by nie umarl. Znowu.

 • AnOl A czy ktos potrafi wskazac scene z Red Riding 1980 gdzie wystepuje Andrew? To znaczy widze ze Garfield ma te czesc w filmografii, ale wydaje mi sie ze to jakas pomylka, bo go w tym filmie zwyczajnie nie ma. Natomiast w 1983 jest tylko w retrospekacjach, wiec raczej ewidentnie umarl w 1974 r.

 • AnOl ocenił(a) ten film na: 8

  sever Nie wiem, oglądałam tylko pierwszą część. Zamierzam kiedyś obejrzeć pozostałe, ale nie mam pojęcia jak z pozostałymi filmami. Jeśli faktycznie umarł, to szkoda. :(

 • Milusia ocenił(a) ten film na: 7

  boubek Z tego, co zrozumiałam (a zrozumiałam niewiele, przyznaję), wypuszczając go i dając mu broń do ręki mówili coś o przysłudze. Może chodziło im o to, żeby zabił Dawsona? Może cisnęło ich to, że byli na jego smyczy? Ja tak to odebrałam. Poza tym, zdaje się, że filmy są adaptacjami serii książek, więc nieścisłości fabularne należałoby zarzucać autorowi. Ale wydaje mi się, że mogło to mieć jakiś sens.

 • Milusia Polecam przeczytać książkę Davida Peace'a( znakomita!),wtedy wiele się Wam wyjaśni.

 • Krzypur ocenił(a) ten film na: 3

  Zarrock Nie ma znakomitych książek kryminałów, wszystko to chłam.