7,8 539
ocen
7,8 10 1 539
664
chce zobaczyć
{"type":"film","id":245989,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wild+Style-1982-245989/tv","text":"W TV"}]}
Wild Style
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Zoro (Lee Quinones) to nowojorski grafficiarz, który otrzymuje zlecenie od miłośnika sztuki na pomalowanie gigantycznej sceny koncertowej dla raperów. Jego pasja do sztuki graffiti i napięte relacje z przyjaciółką, również artystką, Rose (Sandra Fabara) to tło filmu, który ukazuje początki powstawania kultury hip-hopowej w dzielnicachZoro (Lee Quinones) to nowojorski grafficiarz, który otrzymuje zlecenie od miłośnika sztuki na pomalowanie gigantycznej sceny koncertowej dla raperów. Jego pasja do sztuki graffiti i napięte relacje z przyjaciółką, również artystką, Rose (Sandra Fabara) to tło filmu, który ukazuje początki powstawania kultury hip-hopowej w dzielnicach Nowego Jorku. Zostały przedstawione autentyczne postacie i historie, uliczny breakdance i bitwy freestyle'owe oraz rzadkie nagrania prezentujące ojców chrzestnych hip-hopu takich jak Grandmaster Flash, Busy Bee czy The Cold Crush Brothers.

Wild Style zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.