PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451716}

Wino na medal

Bottle Shock
6,4 2 707
ocen
6,4 10 1 2707
Wino na medal
powrót do forum filmu Wino na medal

Witam! Prosiłbym, aby ktoś mi przepisał tekst który był po zakończeniu filmu, informujący o
dalszych losach bochaterów w zyciu. Niestety miałem wersję, która ucina zaraz po
zakończeniu scen. Pozdrawiam

b4rt3k0pl0

bohaterów*

ocenił(a) film na 7
b4rt3k0pl0

"Podczas paryskiej degustacji w 1976 r. w kategorii win czerwonych wygrało wino Stag's Leap Wine Cellars z Napa.
Bo Barrett ukończył studia enologiczne i nadal pracuje z ojcem w Chateau Montelena.
Jim ma 81 lat. Od 1978 r. produkuje Cabernet, które zdobywa kolejne nagrody.
Gustavo Brambila obecnie posiada własną winnicę: GustavoThrace."

[Tego fragmentu nie mam przetłumaczonego]:
"On June 5, 2006, Bill #ACR-153 was adopted by the State of California Legislature proclaiming the 1976 Paris tasting an official historical event. A bottle of Chateau Montelena Chardonnay and a bottle of Stag's Leap Cabernet were admitted into the permanent collection of the Smithsonian Institute."

[I na tym kończy się moja wersja filmu. Czy może ktoś powiedzieć, czy jest coś więcej?]


ocenił(a) film na 8
ors

No pewnie, że jest reszta. Ale ona jest oczywista jak oczywistość. Wina farancuskie nie umywają się do reszty świata.

ocenił(a) film na 9
ala3110

Chyba euforia po filmie Cie ogarneła ;) nie to bym był fanatykiem, ale robili, robią i zawsze będą robić bardzo dobre wina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones