PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Dźwięk

ocenił(a) film na 8

Film wspaniały, jedno z pyszniejszych dzieł ostatnich lat w naszej kinematografii. Ale w tym miejscu to tylko Zygmunt Kałużynski się przypomina który powiedział że na żadnym filmie nie są tak potrzebne napisy jak na polskim. Kłopoty z dźwiękiem nieco zepsuły mi seans. O ile u aktorki ze Słowacji rozumiem, ale już dubbing żeby był tak fatalnie zgrany. Mimo wszystko film godny najwyższej uwagi.

resetdp

Uff...myślałem, że mam jakieś problemy ze słuchem. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego polskiego filmu nie można porządnie udźwiękowić? Część dialogów niezrozumiała, potężne różnice w głośności (dialogi, muzyka, odgłosy a nawet w obrębie samych dialogów) sprawiają, że oglądając film w domu żonglowałem co chwilę poziomem głośności. O ile do pracy kamery nie można się przyczepić to dźwiękowiec powinien wg. mnie dostać wilczy bilet w branży.

ocenił(a) film na 8
theli79

Ja oglądałem film w kinie ze dobrym nagłośnieniem, regulować nie mogłem, trudno, co robić. Film wspominam i tak wspaniale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones