PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Film zupełnie nijaki

ocenił(a) film na 4

Nijakość polskich filmów strasznie mnie denerwuje. "Wino truskawkowe" jest kolejną polską produkcją wychwalaną przez krytyków, która mi zupełnie nie przypadła do gustu. Nie wiadomo o czym ma być ten film. O miłości? Jakoś ten wątek mnie nie przekonał, był zdecydowanie za słabo rozwinięty. O małomiasteczkowej społeczności? Po raz setny widzę jak mieszkańcy wsi pokazani są w rodzimej produkcji jako obdartusy pijące tylko alpagi na ławce. Ładne krajobrazy to jeszcze nie powód by rozdawać filmowi nagrody na prawo i lewo. Myślę że taki film we Francji, Stanach czy gdziekolwiek indziej przepadłby gdzieś w koszykach z tanimi DVD - no ale w Polsce, gdzie kręci się 5 filmów na krzyż rocznie, taki obraz jest czymś wyjątkowym. Niestety ja się solidnie wynudziłem.

atique

Ja rozumiem Twoją opinię i ją podzielam. Ale zobacz na komentarze poniżej, gdy odważyłem się film skrytykować. Wszyscy romantycy i ujęci pięknem muzyki, krajobrazów odsłaniają powoli swoje prawdziwe "ja" obsypując inwektywami oceniającego.

ocenił(a) film na 4
A_l_i_e_n

Niestety - tak to na forum już bywa :) Cieszę się że ktoś podziela moją opinię. Sam wiele obsypanych nagrodami filmów krytykuję (oczywiście przedstawiając w miarę solidne argumenty) na filmwebie i też nieraz sypią się na mnie gromy, więc się nie przejmuj. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones