PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261366}
6,8 25 920
ocen
6,8 10 1 25920
6,0 11
ocen krytyków
Wino truskawkowe
powrót do forum filmu Wino truskawkowe

Moze się powtarzam ale film ARCYPIĘKNY! Pierwszorzędna obsada (w tym glos W.Malajkata),przepiękne krajobrazy,melancholijna muzyka i pobudzająca wyobraźnię historia. Jestem zachwycona!
Moją listę najlepszych nowszych filmów poszerzam o ten właśnie - więc teraz jest:Hiena, Rezerwat, Dom Zły oraz Wino......''. Za ,,Wino...'' dziękuję Panu,Panie Rezyseze;-)

użytkownik usunięty
GotkaKotka

Nie ''posmakowało mi wino truskawkowe''. Może po prostu nie umiem dostrzec jakieś głębi...?

Hej Anieze:)Masz absolutne prawo do tego aby WT Ci sie nie podobalo, no problem.Ja ten film uwielbiam za to co wczesniej wspomnialam ,a ponadto chcialam zdeprecjonowac uwagi tych ,,komentatorów'' ktorzy ten (oraz ogólnie) film krytykują (np. obsadę), a kompletnie nie potrafią uzasadnić dlaczego.
Mysle ze tu nawet nie ma co sie nad ,,głebia'' zastanawiac-po prostu sielankowa historia o tym jak ludzie potrafią życ koło siebie, kochać i czerpać to co indywidualnie potrzeba im do życia z pięknej przyrody Beskidu. Osobiscie kocham góry i bardzo chciałabym mieszkac na terenach ukazanych w ,,Winie..." bo miasto, nawet mój cosmopolitan Wrocław,czasem naprawde męczy...Pozdrówka:)

użytkownik usunięty
GotkaKotka

Tylko Jiří Macháček i Zuzana Fialová przyciągali mój wzrok do ekranu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones