PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626175}

Wirtualne kłamstwa

Cyber Seduction
4,7 542
oceny
4,7 10 1 542

Wirtualne kłamstwa
powrót do forum filmu Wirtualne kłamstwa

Fakt, nie powala, ale też nie nudzi tak bardzo. Końcówka rzeczywiście była łatwa do przewidzenia, ale w środku trochę się działo. Trochę mnie tylko dziwi niekonsekwencja tej dziewczyny. Z jednej strony knuje udane intrygi, zdobywa informacje, udaje jej się wyprowadzić wszystkich w pole, a z drugiej wykazuje się rażącą lekkomyślnością, jak choćby artykuł pisany z miejsca pracy i zdjęcie przy kompie. Z jednej strony zdeterminowana, aby załatwić szefową, a z drugiej, po nieudanym zamachu na żonę, nie próbuje poprawić, tylko odkrywa karty przed mężem, i w rezultacie dostaje po łbie.
Nieco bez sensu, dlatego tylko 5

ocenił(a) film na 5
E_skimoska

Wymagasz logiki od psychicznie chorej? Zastanów się...

ocenił(a) film na 5
E_skimoska

Jak dala mnie 5. Oglądywalny i mimo pewnej przewidywalności ciekawiło mnie jak się skończy. A ostatnio wiele droższych produkcji "dooglądywałem zajmując się po 2/3 filmu lub od połowy - pracą przy kompie"

ocenił(a) film na 4
E_skimoska

Mnie irytuje wszędobylska głupota głównych bohaterów. Ale rozumiem, że bez tego filmy kończyłyby się po 30 minutach ;)
Jak główny bohater ma pistolet wymierzony w tego złego, to oczywiście musi podejść na taką odległość, żeby można mu go było wytrącić z ręki ;)
W tym filmie na końcu są podobne sceny. Najpierw Will, wychodząc od Allison, odwraca się plecami i dostaje w łeb. Potem Jamie, która umie się bronić (co pokazała w scenie z tym gościem z internetu), zadaje kilka ciosów Allison, rzuca ją na ścianę, i zamiast ją dobić, odwraca się od niej i staje przy schodach. Zabrakło tylko karteczki na plecach z napisem "zepchnij mnie". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones