PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473041}

Witamy u Rileyów

Welcome to the Rileys
7,0 13 853
oceny
7,0 10 1 13853
Witamy u Rileyów
powrót do forum filmu Witamy u Rileyów

Zakonczenie mialo byc takie ze Mallory zamieszka razem z nimi, ale uznano ze jest to
obrazliwe dla bohaterow! Szok! Moze ktos mi to wytlumaczyc?Nie rozumiem co by bylo w tym
takiego obrazliwego? Przeciez jak mieszkali wszyscy trzej w tym Nowym Orleanie to bylo
dobrze... A po drugiej mysle ze widzowie byliby bardziej zadowolenie z takiego
zakonczenia....

kladii336

nie wszyscy. np ja bym nie była bardziej zadowolona ;) Mam alergię na dobre zakończenia, które tworzą w filmie wyidealizowaną rzeczywistość i moim zdaniem potrafią zepsuć przekaz. Oczywiście nie zawsze, ale w tym akurat przypadku by tak było, i ich rozstanie na koniec świetnie pasuje do całości. Ten film taki miał być z założenia, miał przedstawiać osobiste dramaty tych ludzi, i to właśnie dzięki temu że nie stali się super ekstra szczęśliwą rodzinką na koniec, to mogłam postawić z czystym sumieniem solidne 7/10 i pozytywnie rozczarowałam się tym filmem, myślałam że będzie nijaki i jeden z wielu podobnych, ale podobał mi się ;)

ocenił(a) film na 8
jamajka53

Dokładnie.Tu miało być takie niedopowiedzenie. Ta ostatnia? rozmowa telefoniczna i to "bye". Może się kiedyś jeszcze spotkają a może nie... Wg mnie rewelka, bez słodko-pierdzącego bablania. każdy może sobie dopisać co tam mu się podoba.

kladii336

Moze dlatego, ze normalni ludzie jak im zdechnie pies to nie kupują identycznego "na zastepstwo"... więc o dziecku juz lepiej nie wspominać. Przerażające jest to, że niektórym by sie to "bardziej podobało"...

ocenił(a) film na 8
clockworkorange_27

zmarło ci kiedyś dziecko? więc nie wiesz co p i e r d o l i s z za głupoty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones