PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473041}

Witamy u Rileyów

Welcome to the Rileys
7,0 13 853
oceny
7,0 10 1 13853
Witamy u Rileyów
powrót do forum filmu Witamy u Rileyów

Wiadomo...

ocenił(a) film na 8

coś nowego na temat tego filmu?

użytkownik usunięty
comanderjim

poza tym że 2 dni temu (25.06.2010) odbyła się premiera w Los Angeles to nic nowego. nie wiem kiedy będzie można zdobyć w jakikolwiek sposób ten film.

ocenił(a) film na 8

aha...ale o Polskiej premierze nic nie wiadomo?..albo czy w ogóle zostanie pokazany w europie ?

użytkownik usunięty
comanderjim

szczerze wątpię! do tej pory nie można nawet w necie znależć filmu The Yellow Handkerchief mimo, że premiere miał w lutym. Choć to dziwe bo film The Runaways miał premiere w marcu i już jest do ściąnięcia w interecie mimo, że bez polskich napisów (choć podejrzewam że za niedługo ktoś się tym zjmie). Nie wiadomo jednak czy The Runaways pojawi się w polskich kinach więc nie liczę ani na The Yellow Handkerchief ani również na Welcome To The Rileys. Ale niech przynajmniej pojawią się w necie, bo nie wyrobię!

ocenił(a) film na 8

Szkoda.The Runaways widziałem w internecie i powiem że nawet nawet(możne nie jestem wielkim fanem Kristen Stewart widziałem może 2-3 filmy ale też nie jestem jej anty fanem),a Welcome to the Rileys zaciekawiło mnie bo tematyka ciekawa no i gra tam James Gandolfini którego uwielbiałem za rolę w serialu The Sopranos. Nic pożyjemy zobaczymy...

ocenił(a) film na 9
comanderjim

jeszce nic nie wiadomo premierze w Polsce watpie by byla:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones