PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473041}

Witamy u Rileyów

Welcome to the Rileys
7,0 13 853
oceny
7,0 10 1 13853
Witamy u Rileyów
powrót do forum filmu Witamy u Rileyów

dotychczas znane:

Norwegia 24 IX 2010
Francja 3 XI 2010
Holandia 30 IV 2011
Szwajcaria (część niemieckojęzyczna) 27 I 2011
Szwajcaria (część francuskojęzyczna) 17 XI 2010

no i USA 5 XI 2010

ocenił(a) film na 8
lalaith466

Tiaaa..ciekawe kiedy u nas będzie...CZY w ogóle będzie...nic trzeba czekać...zobaczymy

użytkownik usunięty
comanderjim

myślę że nie mamy co liczyc. ale skoro w wiekszosci w listopadzie to możemy sie spodziewac ze bedzie w internecie jakoś koło tej daty. I hope so.!

ocenił(a) film na 9

jak zawsze u nas zapewne nie bedzie szlag:-(

ocenił(a) film na 10
lalaith466

noo...pewnie u nas nie bedzie... :/

a co do premiery w USA - dzisiaj podano, ze jest przeniesiona tydzien wczesniej, czyli 29 pazdziernika. Dokladnie napisali na facebooku tak:
"Great news! The release date has been pushed a week earlier. So instead of November 5th, the film will now be hitting select cities on October 29th."
ale jak widac tylko w niektorych miastach..chyba..

weramg

Tak, czekamy na listę wybranych miast jak również na pierwszy oficjalny plakat filmu, który ma pojawić się niebawem.

do dat premier dołączamy Niemcy - 13 I 2011

ocenił(a) film na 9
lalaith466

fajnie:-)mam nadzieje że choczią w necie bedzie mozna obejzec

sonnenEW

i już wiemy, że film będzie pokazywany w Polsce :-)

ocenił(a) film na 8
lalaith466

ZAJEBIŚCIE <3

ocenił(a) film na 8
lalaith466

skąd ta pewność?

comanderjim

Dostałam taką informację od producenta filmu.

lalaith466

Zajebist.a wiadomość - wiesz może kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery?

markusss

Na to jeszcze za wcześnie, ale jak tylko dostanę taką informację to się podzielę :-)

ocenił(a) film na 9
lalaith466

hmm oby to była prawda:-) ktos pisał ze bedzie the runaways w Polsce a jednak nie było wkinach:-(

sonnenEW

Z dystrybucją The Runaways to całkiem inna historia, tam zawiódł amerykański dystrybutor i zły marketing, a jak za oceanem coś nie idzie, to u nas też nie, dlatego film był wyświetlany tylko w kilku krajach poza USA.
Co do Welcome to the Rileys, dzięki wspólnym staraniom producentów i fanów udało się znaleźć nowego dystrybutora i wreszcie po dwóch latach od nakręcenia filmu czekamy na jego premierę.
Trzymajcie więc kciuki, żeby tym razem wszystko poszło dobrze :-)

ocenił(a) film na 9
lalaith466

własnie znalazłam gzdies info ze wszystkimi krajami i jest Polska :-D tylko nie ma jeszcze dat

sonnenEW

A więc teraz już tylko czekamy na datę premiery w Polsce !! A poniżej obecna lista krajów w których film będzie pokazywany:

Benelux
France
Germany/Austria
Greece
Russia
Poland
Portugal
Iceland&lt; br&gt;Israel
Scandinavia
Switzerland
Turkey
Brazil
Middle East
South Korea
Taiwan
Romania
Yugoslavia
Australia
New Zealand
Czech Republic
Baltic States

markusss

kontaktowałam się z dystrybutorem, data polskiej premiery jeszcze nie jest ustalona

lalaith466

dziś była chyba w Norwegii.
może coś przecieknie na torrenty ;)

użytkownik usunięty
Astrid_

Polska 19 Styczeń 2093.

no to w moje 108 urodziny ;]

lalaith466

yyy a dlaczego ten film ma ocene 9,0 skoro jeszcze nawet nie ma go na torrentach XD

poLsy

może dlatego,że kilka zaglądających tu osób mieszka tam ho ho gdzie była już premiera ??

ocenił(a) film na 9
markusss

o ile się nie myle to jeszcze nigdzie nie było premiery

sonnenEW

mylisz się !!
zresztą film był też pokazywany na kilku festiwalach

markusss

Film był pokazywany na festiwalach, będzie jeszcze w Nowym Orleanie. Film wchodzi do wybranych kin 29 X, a 5 XI planowane jest rozszerzenie dystrybucji. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie odbędzie się premiera. 18 X w Nowym Jorku będzie prasówka, wtedy wszystko powinno się wyjaśnić

ocenił(a) film na 9
lalaith466

wiem że był na festiwalach ale watpie by te osoby które wystawiły juz ocene widziały go, w tej chwili jest tez promowany m.in Kristen była w show Jay'a

sonnenEW

Oceny są wystawiane, bo tu po prostu jest bałagan, która data jest uznawana za premierę, a wcześniej można było głosować nawet na filmy, które jeszcze nie miały premiery. Później chyba filmweb zablokował taką możliwość, to zależy kiedy który film był dodany do serwisu. A że ludzie czasem głosują na filmy, których nie widzieli no to ich sprawa

ocenił(a) film na 9
lalaith466

no tak razja ale to jets głupota głosować jak się nie wie czego oczekiwac eh

sonnenEW

dziś premiera,ciekawe czy będzie nagranie cam ;)

ocenił(a) film na 10
Astrid_

premiera już była w Stanach Zjednoczonych... chyba tydzień lub dwa tygodnie temu... chociaż w sumie to też zależy gdzie - w sensie w jakim stanie. mam nadzieję, że się pojawi nagranie cam, bo w polsce to pewnie za pół roku będzie :/

weramg

Właśnie wyszłam z kina. Naprawdę dobry.

lalaith466

kto zna angielski na tyle ze chce mu sie tlumaczyc? moze wklei napisy i sie podzieli filmem :P ale po ang tez mnie zadowoli online.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones