PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855734}

Wizyta u córki

Un tour chez ma fille
5,6 385
ocen
5,6 10 1 385
Wizyta u córki
powrót do forum filmu Wizyta u córki

Znalazlam ten film przypadkowo na Canal + i wciągnął mnie. To typowa komedia sytuacyjna jakich wiele we Francji. To dziwne ,ze wlasnie oni potrafia zrobic film o niczym a przy tym smieszny , nie mylic z głupim. I choc każdy domyśli sie rozwoju akcji i jak skonczy sie film to i tak go ogląda. Szkoda, ze my nie potrafimy czerpac wzorcow , choc ostatnio duzo powstaje polskich komedii.

ocenił(a) film na 7
kinomaniak_1211

Mi również ten film przypadł do gustu.Symatyczny,a na niektórych scenach idzie się uśmiać ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Oby takich filmow bylo wiecej wyswietlanych ! Szukam kolejnych.....

ocenił(a) film na 7
kinomaniak_1211

Dokładnie,chociaż oglądając tego typu filmu można sobie humor poprawić.Jeżeli szukasz filmu w podobnym klimacie,to polecam ten, https://www.filmweb.pl/film/Ratunku%2C+dzieciaki+wracaj%C4%85-2020-851799 .Może też przypadnie do gustu ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Dzieki za podpowiedz. Obejrze na pewno . Juz go znalazlam na Canal + i myslalam o nim . Jesli polecach spojrze na niego bo lubie kino francuskie :)

ocenił(a) film na 7
kinomaniak_1211

Ja go właśnie parę dni temu oglądałem na Canal+ i nawet się mi spodobał,bo francuskie komedie akurat mnie bawią.Jak obejrzysz to daj znać co o nim myślisz ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Widzialam juz film polecany wczesniej i spodobal mi sie. Lekki , przewidywalny i calkiem fajny. To kino ,ktore mozna obejrzec z cala rodzinom. Polecam inny tez z tego typu z Canal + "Wszyscy na pokład" z dosc oryginalna fabula. Polecam.

ocenił(a) film na 7
kinomaniak_1211

Cieszę się że również Tobie się spodobał ;).Wszyscy na pokład potwierdzam że fajna,rodzinna komedia która potrafi rozbawić na niektórych scenach.

kinomaniak_1211

Z francuskich komedii świetna jest "Docteur" - pl "czy jest tu lekarz?" Polecam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones