PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 699
ocen
6,1 10 1 57699
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta
ocenił(a) film na 10
harkonen_mgla

Nawet nie chce mi się tego komentować ;) 1/2 twoich ocen to 1/10 więc rozumiem, że co drugi reżyser nie spełnia twoich "super wymagań" dotyczących scenariusza czy filmu. Może po prostu oglądasz filmy nie na swoim poziomie albo szukasz w nich czegoś, czego wiesz że one nie mają. I skończmy ten spam bo widzę, że prowadzi to jednak donikąd.

Asteria

Jeśli film zasługuje na jedynkę to jak ma być na moim poziomie? Czegóż można szukać w filmie zasługującym na jedynkę? Według Ciebie jedyne filmy jakie widziałem to te ocenione?

Nie zad dużo pytań? To teraz stwierdzenie - tak, jestem bardziej wymagającym widzem niż Ty i twoja ciocia Halina razem wzięci. To się nazywa kinoman obyty w świecie kina :)

ocenił(a) film na 10
harkonen_mgla

"Kinoman obyty w świecie kina" hahahah, dobre...

Asteria

zazdrośnik

ocenił(a) film na 8
Asteria

Przecież 1/10 to są dzieciaki trolle z wielkimi pretensjami do życia i hejtujący wszystko. Nie rozumiem dlaczego niektórzy z nimi wchodzą w rozmowę nieproszeni o to. Zostawić ich w szambie.

rafusss

By pływali tam z tobie podobnymi? Okrutnik z ciebie...

ocenił(a) film na 8
Natalia991_229

dla mnie film naprawdę spoko! Duże zaskoczenie.

ocenił(a) film na 10
Natalia991_229

Ogląda się z niedowierzaniem - trudno odgadnąć jaki jest koniec ;) polecam

ocenił(a) film na 7
tiglatpilesiar

Film dobry, nie nazwalabym go horrorem lecz mocnym thrilerem, gdybym ja wysylala swoje dzieci do dziadkow to chociaz bym im zdjecie pokazala jak wygladaja by uniknac niespodzianek ☺

ocenił(a) film na 8
Natalia991_229

Zgadzam sie w 100% film swietny cos innego ... polecam goraco

ocenił(a) film na 3
Natalia991_229

Jak dla mnie powinien być zaliczany do komedii, ponieważ śmiechu miałem przy nim nie miara :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones