PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557692}

Wojna Restrepo

Restrepo
7,1 6 355
ocen
7,1 10 1 6355
Wojna Restrepo
powrót do forum filmu Wojna Restrepo

Oglądająć ten dokument nie możemy nastawiać się na wielkie kino akcji. Za filmem przemawia fakt,iż nie są to aktorzy ,tylko prawdziwie żołnierze. Prawdziwa męska przyjaźń i oddanie. Ten dokument miał to pokazać i tak właśnie się stało.Wiadomo,że musieli powycinać drastyczne sceny,bo nie wszystko można pokazać na ekranie. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego...Jeżeli komuś się to nie podoba ,to niech oglądnie sobie jakiś film w którym grają aktorzy i jest mase efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 2
frugosz

Oprócz prawdziwości „aktorów” niestety nie ma w tym filmie niczego, co byłoby ciekawe – jak na dokument przystało. Ot, zlepek zwykłych, amatorskich nagrań, nudne jak flaki z olejem ciągnące się sceny o niczym. Tym bardziej nudny, gdy na początku słyszymy: „padają w nim mocne słowa i pokazane są sceny bitewne, których pewnie widzowie nie powinni oglądać”. Kompletne bzdury.
Nie mam pojęcia, z jakiego powodu tyle osób zachwyca się tym materiałem. Oglądałem w życiu masę dokumentów, które były naprawdę poruszające, zmuszające do refleksji, będące wyjaśnieniem natury i zachowań człowieka… Tutaj nie ma nic.

Klaman123

Nie ma nic, ponieważ film pokazuje sytuacje, a wnioski musisz sobie wyciągnąć samemu. Ciężko żeby sceny były nakręcone profesjonalnie skoro są to sceny z pola bitwy a nie ze studia, chociaż to i tak ocenzurowany film propagandowy stanów zjednoczonych. jak ktoś chce prawdziwe nagrania, to w Somali oraz na Ukrainie nakręcili tego bardzo dużo.

frugosz

a ja tam wiem czy to byla "Prawdziwa męska przyjaźń i oddanie."? Ot tak zachowuja sie ludzie pozrzucani do kupy, na skrawek ziemi na kompletnym zadupiu czy na na koncu swiata, ktory bezsensownie musza utrzymac i ktory nikomu nie jest do szczescia potrzebny. Oni sami to powiedzieli, ze czuli sie jak na obcej planecie... To wszystko mi raczej przypominalo meskie rytualy i grupowa presje, niz "prawdziwa męska przyjaźń". Pewnie po przejsciu do rezerwy - rozjechali sie po calych stanach i sluch o "prawdziwej meskiej przyjazni" zaginal....

ocenił(a) film na 3
Wikus_Van_De_Merwe

dokładnie, dobrze ujęte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones