PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170036}
5,9 12 214
ocen
5,9 10 1 12214
7,4 5
ocen krytyków
Wolf Creek
powrót do forum filmu Wolf Creek

To że zaczynał się 30 min kompletnie mi nie przeszkadzało niektórzy się tego czepiają ale nie ma się co dziwić jak całe życie ledwo wytrzymują 15 min filmik na YT, ja wolę żeby ta historia i napięcie budowało się stopniowo a nie że napisy pocz i już jakaś masakra i wyżynara. Uczucia mam mieszane aczkolwiek dotrwałem do końca nie zasnąłem i cały czas byłem skupiony choć napięcie jakoś się nie utrzymywało bo akcja była taka powolna i przewidywalna trochę.
Jak w każdym było trochę głupich sytuacji jak zepchnięcie pojazdu do krateru choć to jedyna szansa by uciekać na takiej przestrzeni, wracanie na miejsce zbrodni, ,,zwiedzanie'' kryjówki mordercy, oglądanie, zdjęć (widocznie na to zawsze jest czas) :D
Podsumowując ten film nie zostanie usunięty na pewno z mojego komputera ponieważ obejrzałem do końca czyli mi się podobał, nie zamierzam też odradzać właściwie nigdy nie odradzam każdy powinien oglądać i oceniać indywidualnie, trzeba być naprawdę idiotą żeby przez czyjeś wypociny że ,,szkoda prądu'' itd nawet nie spróbować. Filmweb to ŻADNA powtarzam ŻADNA sugestia, pod jednym filmem jest komentarz 10/10 a pod nim kolejny że 0/10. Pamiętajcie ! oglądajcie każdy film i sami oceniajcie według siebie a to co my tu piszemy to można sobie poczytać dla śmiechu i porówania po seansie bynajmniej ja tak robię by ewentualnie porównać sobie czy jestem w większości czy mniejszości.

Film jest Dobry ma minusy jak każdy ale to go broń boze nie dyskfalifikuje na pewno obejrzę jeszcze nie raz widziałem gorsze, tu jest klimat wyjazdu, drogi a od takich motywów najlepiej się ogląda.

ocenił(a) film na 7
Prezess20

* "broń Boże"

ocenił(a) film na 7
tomaszek91

Niee no błagam wiem teoretycznie o co chodzi ale dla mnie nie ma to znaczenia bo to napisałem tak z przyzwyczajenia że tak się mówi a nie że ma to słowo jakieś znaczenie dla mnie. Przepraszam że to mówię skoro jest Pan Polakiem katolikiem nic mi do tego każdy sobie ma prawo wierzyć i wyznawać co chce, ja natomiast nie bawię się i nie wierzę w takie pierdoły także tutaj każdy inaczej to interpretuje dla jednych to błąd dla drugich zwykłe powiedzenie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Prezess20

To wielka szkoda że nie chcesz/ chce pan uwierzyć ... ;(

ocenił(a) film na 5
Prezess20

Nie ma czegoś takiego jak, dla jednych to, dla innych tamto, są zasady pisowni. I choćbyś nie wiem, w co wierzył, czy nie wierzył, wypada je znać.

Krzypur

Tyle, że niekoniecznie musiało mu chodzić o Tego boga :) Słowo "bóg" istnieje również jako rzeczownik, który określa istotę boską, ale nie mówi o konkretnej, gdyż bogów jest tyle, ile wierzeń.

ocenił(a) film na 3
Prezess20

te 30 minut początku to akurat najlepszy fragment filmu. Potem już tylko fontanna krwi ukrywająca próbująca ukryć ewidentne braki. OK, trzyma póxniej okresami w napięciu, ale jesli ma to być przeplatane facepalmem, to ja dziękuję.

Prezess20

Ale te baby gupie, boszzz.... Pierwsze co trzeba zrobić po zdzieleniu psychola w łeb to przecież zrobić sobie z nim selfika z dziubkiem i wysłać na faceboka czy instagram, czy tam gdzie się wysyła zdjęcia dup i cycków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones