plakat filmu Wróć, mała Shebo

Wróć, mała Shebo

Come Back, Little Sheba
7,4 146
ocen
7,4 10 1 146
222
chce zobaczyć
{"type":"film","id":119613,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wr%C3%B3%C4%87%2C+ma%C5%82a+Shebo-1952-119613/tv","text":"W TV"}]}
Wróć, mała Shebo
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Oparty na sztuce Williama Inge'a, film "Wróć, mała Shebo" jest poruszającą historią znużonego życiem małżeństwa, które znajduje nadzieję w ruinach przeszłości. Shirley Boot zobaczymy w, nagrodzonej Oscarem, kreacji Loli, zaniedbanej żony Doca Delaneya (Burt Lancaster), byłego alkoholika. Życie Delaneyów jest nudne i ponure, ale wszystkoOparty na sztuce Williama Inge'a, film "Wróć, mała Shebo" jest poruszającą historią znużonego życiem małżeństwa, które znajduje nadzieję w ruinach przeszłości. Shirley Boot zobaczymy w, nagrodzonej Oscarem, kreacji Loli, zaniedbanej żony Doca Delaneya (Burt Lancaster), byłego alkoholika. Życie Delaneyów jest nudne i ponure, ale wszystko zmienia się z chwilą, gdy małżonkowie wynajmują pokój czarującej Marie (Terry Moore, nominowana do Oscara za rolę drugoplanową). Marie staje się dla nich córką, której nigdy nie mieli. Ale kiedy dziewczyna wiąże się z nieodpowiednim chłopakiem, Doc w ataku zazdrości musi jeszcze raz stawić czoło pokusie sięgnięcia po butelkę.

Wróć, mała Shebo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.