PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 491
ocen
5,4 10 1 42491
6,4 14
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

8/10

ocenił(a) film na 8

Sam Raimi może nie w najlepszym, ale w naprawdę dobrym wydaniu. Serwuje nam przede wszystkim świetną rozrywkę i zgrabnie łączy elementy horroru i komedii. Nie jest ani trochę nudny a momentami trzyma w napięciu. Znaleźć można też nawiązania do słynnego "Evil Dead". I tak o ile mogę pochwalić reżyserię to jednak scenariusz jest dosyć wtórny, fabuła mogła być ciut lepsza. Trzeba jednak przyznać, że wszelkie tematy związane z "piekłem na ziemi" są dla Raimiego nieobce i dobrze się w tym czuje, co wykorzystuje w każdy możliwy sposób. Podobać się mogą dobrze zagrane role aktorskie (Alison Lohman i jeszcze lepsza Lorna Raver). Mamy też stojącą na dobrym poziomie muzykę Christophera Younga. W końcu też typowo horrorowe ale jednak mimo to mające w sobie to coś, zakończenie bez happy endu. Pochwalić mogę także efekty specjalne i sposób kreowania napiecia (głównie sceny kiedy bohaterka sama zostawała w domu). Moja ocena: 8/10.

ocenił(a) film na 9
Shady_Yo

Film w starym dobrym stylu nie to co większość współczesnych gore-produkcji. Prawdziwa perełka. Szkoda że tak nie doceniona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones