PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Horror? Raczej czarna komedia

użytkownik usunięty

Dałem 2 ze względu na gatunek w opisie filmu. Ten film jest momentami przezabawny.
Moim zdaniem scena walki w samochodzie między cyganką a główną bohaterką była
parodią. Film zdecydowanie odradzam (jako horror). Chociaż, gdyby był on czarną komedią,
to mógłby być całkiem dobry.

ocenił(a) film na 7

Dałeś 2/10 ze względu na opis, na stronie??????!!!!!! CO TAKIEGO?! ARE YOU CRAZY?! Filmów nie ocenia się ze względu na to co o nim piszą, lecz ze względu jak ci się go oglądało, a ty jeżeli piszesz, że jest to dobra czarna komedia to znaczy, że film ci się podobał. Tak więc na raz następny przemyśl swoją ocenę

użytkownik usunięty
montezuma_wielki

Ten film został z założenia nakręcony jako horror. On nie miał bawić, tylko straszyć. Jednak to delikatnie mówiąc nie wyszło. W prawie każdym horrorze jest scena, gdzie z ciemności nagle wyłania się morderca, lub potwór, czemu towarzyszy głośny i nagły dźwięk, to jest ok. Jednak wciskanie tego typu scen co 5 min, to przesada. Jeszcze do tego inne sceny, takie jak wkładanie rąk po łokcie do ust. Błagam... To wszystko złożyło się na moją ocenę.

ocenił(a) film na 7

Skąd niby wierz, że nie miał bawić tylko straszyć? Przecież na każdym kroku widać, że film ma śmieszyć.

użytkownik usunięty
montezuma_wielki

Jednak, gdyby miał śmieszyć, nie byłby kręcony z opisem gatunku "horror"

ocenił(a) film na 7

Ktoś się pomylił na filmwebie i zamiast czarna komedia dodał do gatunku filmu horror, a ty w to uwierzyłeś? Jeśli oglądałeś film powinieneś wiedzieć, iż to nie horror, lecz komedia

ocenił(a) film na 8

I tylko dlatego ocena 2? O_o

ocenił(a) film na 8

Ty nie oceniaj tego jakim gatunkiem został określony film tylko czy ci się podobał. Nie jesteś jedyną osobą która w ten sposób ocenia ten ŚWIETNY film!

ocenił(a) film na 3
wito_filmweb

Film ten miał przede wszystkim straszyć i momentami też śmieszyć. Przyznaję, że to drugie się udało, ale samo straszenie nie za bardzo wyszło. Dlatego ja też oceniłem go dosyć nisko.

ocenił(a) film na 8
kacza93

No dobra, ale co wy z tym "film MIAŁ..." ? Co to znaczy, że film MIAŁ straszyć albo śmieszyć.... Taki jaki jest taki już będzie, a jeśli wcześniej ktoś powiedziałby że MA to być fil sci-fi? Też byście go źle ocenili dlatego, że to MIAŁ być sci-fi a była komedia czy tam horror już sam nie wiem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones