PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Pseudo horror 

ocenił(a) film na 5

Filmu nie nazwałbym horrorem raczej czarną komedią! W nie których momentach nie sposób się nie śmiać. Zdecydowanie najlepszą postacią była stara cyganka imieniem
Sylvia Ganush, która to nawet po śmierci wyrywała włosy głównej bohaterce. Najlepsza akcja ślimak w samochodzie :P. Film raczej średni 5/10

ocenił(a) film na 8
Manez

Pseudo horror?
Nie wieże, kolejny znawca horrorów który nie kojarzy nazwiska Sam Raimi.

ocenił(a) film na 5
jeti

pseudo bo więcej się śmiałem niż bałem. A chyba o strach chodzi w filmach grozy?!

ocenił(a) film na 8
Manez

Kojarzysz może trylogie ,,Martwe zło''?

ocenił(a) film na 5
jeti

nie i jeśli ta trylogia jest cała w takim stylu to na pewno nigdy nie obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Manez

Zaglądnąłem w Twoje filmy, i faktycznie ta trylogia nie jest dla Ciebie.
Dziwi mnie że taki chłam jak ,,Zombieland'' Ci podszedł, niby ten sam podgatunek ale....

ocenił(a) film na 5
jeti

Podszedł tylko z sentymentu do L4D :)

ocenił(a) film na 7
jeti

Uwielbiam takich fachowców... Zombieland nie jest w niczym gorszy od horrorowych dzieł Raimiego, rzekłbym, że nawet lepszy. Zajrzyj jeszcze w moje filmy i powiedz, czy trylogia jest dla mnie..ups...niestety już obejrzałem i mnie nie zachwyciła.

ocenił(a) film na 8
adryanusz_88

http://www.youtube.com/watch?v=oBAMDPLo70o

ocenił(a) film na 9
adryanusz_88

No Zombieland jest fajny ale nie ma go co porównywać do genialnej serii Evil Dead, ale o gustach się nie dyskutuje:P

ocenił(a) film na 5
Manez

Najlepsza scena byla jak koza zaczela gadac , normalnie nie wiem czy sie smiac czy plakac, Masakra

ocenił(a) film na 8
nadzia_filmaniak

Ja wiedziałem co mam robić i popłakałem się ze śmiechu:-)

ocenił(a) film na 6
Manez

Hmm.... W sumie większość horrorów w tym stylu jest po części komedią albo choć zawiera elementy, z których nie sposób się nie śmiać. Czasem wychodzi to filmowi na dobre, a czasem jest żenujące. Tu moim zdaniem było pół na pół. Ogólnie oglądało mi się przyjemnie, choć było kilka momentów dość obrzydliwych... Natomiast jako że lubię dobre zakończenia - nowością jest dla mnie to, że tutaj akurat zakończeniem jestem usatysfakcjonowana :) Tak się składa, że odkąd bohaterka zabiła swojego kota, zaczęłam kibicować demonowi ;))

ocenił(a) film na 9
Manez

Od samego początku było mówione, że "Wrota do piekieł" będą horrorem z przymrużeniem oka. Nie ma tu jakiegoś ciężkiego mrocznego nastroju, a reżyser wyraźnie bawi się z widzem, podsuwając mu znane i przewidywalne motywy (jak choćby atak cyganki na parkingu, czy jej pojawienie się w łóżku obok bohaterki), a jednak robi to w taki sposób, że można się wystraszyć. Film rewelacyjny - dobry odstresowywacz, niezły horror. Trochę podobny klimatem do Supernatural - trzyma właściwy dystans do wszystkich duchów, demonów, straszydeł itp.

A Manez, jak widzę, reprezentuje mój ulubiony gatunek użytkowników na filmwebie, dzięki którym dobre filmy mają zaniżone oceny, a totalny chłam wychodzi ponad 7.0. Nie wiem, jakimi kryteriami oceniają niektóre filmy. 6/10 dla "Jak zostać królem" i 10/10 dla "Nie zadzieraj z fryzjerem" to tylko niektóre perełki.

ocenił(a) film na 5
vanelfin

Oceniam filmy tak jak uważam i nie obchodzi mnie gra aktorska tylko fun z oglądania filmu.

ocenił(a) film na 8
Manez

film mógł być zachowany w tonie fightingu z cyganką do samego końca. Nawalanka z cyganką była arcyzabawna. Później sceny akcji straciły na dynamiźmie. Gdyby do końca toczyła się akcja jak od sceny z walką w samochodzie pewnie film był by kultowy jak evil dead 3

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

To nie jest ,,Kickboxer 8''.

ocenił(a) film na 8
jeti

to jest twórca evil dead

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

A gdzie Ty masz bijatyki przez całe ,,Evil Dead''?
PS- Dzięki za przypomnienie mi kim jest Sam Raimi.

ocenił(a) film na 8
jeti

ciągle się leją z siłami zła tam, albo ty jesteś młody i nie znasz tego filmu, albo w ogóle go nie pamietasz ;p

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Tobie chodzi chyba głównie o ,,Armię ciemności'' ? Starcem nie jestem, co nie zmienia faktu że wszystkie filmy z tej serii widziałem po kilka razy.

ocenił(a) film na 3
Manez

W niektórych momentach omal się nie porzygałem np. w tym jak ta stara cyganka lizała brodę głównej bohaterce. I mam nadzieję, że Sam Raimi nie nakręci już więcej filmów.

ocenił(a) film na 8
czuczulka

Poster nowej TCM masz w awatarze i na wymioty Ciebie bierze przy lizaniu brody? hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones