PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Christine Brown (Alison Lohman) wiedzie całkiem spokojne życie ze swoim chłopakiem profesorem Clayem Daltonem (Justin Long). Sama pracuje w banku, gdzie zajmuje się kredytami. Pewnego dnia przychodzi do niej pani Ganush (Lorna Raver) z prośbą o przedłużenie spłaty raty kredytu hipotecznego. Christine licząc na awans odmawia jej, choć intuicja sugeruje, by się zgodziła.

Pani Ganush w odwecie rzuca na Christine potężną klątwę. Życie dziewczyny zmienia się w piekło za sprawą Lamii, demona zemsty. Kiedy chłopak pozostaje sceptyczny jej rewelacjom, jedyną nadzieją jest Rham Jas (Dileep Rao). Okazuje się, że by uwolnić się od klątwy Christine musi wykazać się całkowitą bezwzględnością. Czy jednak bohaterkę będzie na to stać?
---------------
Kurczak - opis tego filmu niezwykle mnie intryguje,ale żeby zaraz rzucać klątwe z powodu nieprzedłurzenia spłaty raty?;)

smolak21

No wiesz , teraz są takie czasy że ludzie zrobią dla pieniędzy wszystko.

smolak21

Strzeżcie się bankowcy!Zwiastun jest niezły.Ja jednak mam ochotę na inny typ horroru.Na ten film na pewno nie pójdę.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones