PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110298}

Wstrząsy 4: Początek legendy

Tremors 4: The Legend Begins
5,2 2 262
oceny
5,2 10 1 2262
Wstrząsy 4: Początek legendy
powrót do forum filmu Wstrząsy 4: Początek legendy

Dobry!

ocenił(a) film na 7

Część jest 4 zdecydowanie lepsza od części 2 i 3. Minimalnie gorsza od jedynki. Przyznam, że film wywarł na mnie pozytywne wrażenie, co oczekiwałem, że będzie to totalny crap. Wreszcie było dużo akcji i samych scen z tymi robalami (tutaj nazywali ich podziemnymi smokami, hehe). No i wreszcie jakaś ciekawa postać czyli Kelly czarna ręka, grany przez Billy Drago - a on to już potrafi zagrać twardzieli i ostrych kolesi. Niestety gorzej wypadł w mojej ocenie Michael Gross, który mimo iż grał inną postać niż poprzednich trzech częściach, to bardziej irytował niż bawił. I jeszcze ten wredny, angielski akcent i zachowanie.
Podsumowując: obejrzałem już wszystkie części "Tremors" i według mojego rankingu oceniam je następująco (od najlepszego do najgorszego):
-"Tremors 1" - ocena 8/10
-"Tremors 4" - ocena 7/10
-"Tremors 2" - ocena 6/10
-"Tremors 3" - ocena 6/10
Szkoda, że nie ma już więcej części, bo chętnie bym sobie obejrzał. Podobno ma być jakiś remake jedynki nakręcony w 2012 roku, ale póki go nie ma to trudno cokolwiek powiedzieć. Wiem, że istnieje także serial, ale chyba jest niedostępny bo nie ukazał się ani na VHS ani na DVD, a ripów w necie chyba też brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones