Wszyscy wiedzą

Todos lo saben

2018 2 godz. 12 min.
6,4 15 011
ocen
6,4 10 15011
13 504
chce zobaczyć
5,4 14
ocen krytyków
{"rate":5.357143,"count":14}
{"type":"film","id":763345,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Todos+lo+saben-2018-763345/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wszyscy wiedzą
 • zmierzchokolik ocenił(a) ten film na: 6

  Czy tylko mnie drażni to jak bardzo został wy****any Paco?!
  Nawet "pa pa" mu nie powiedzieli jak wyjeżdżali. Stracił 300 tys, winnicę, kobietę, miłość, córkę... Jedyne co powiedzieli to "dziekuje, oddam". Jakby pozyczyli 15 zl na szlugi. CO się tam dzieje?

 • zmierzchokolik A do tego jeszcze osiwiał i zrobił się chorowity...

 • tuppence ocenił(a) ten film na: 6

  zmierzchokolik Z jednej strony tak. Ale z drugiej sam był sobie winny - to on najmocniej przekonywał, żeby jednak nie zgłaszać sprawy na policję (która momentalnie wykryłaby, że stoją za tym jacyś amatorzy, znaleźliby dziewczynę, i po sprawie). Zamiast tego bawi się w detektywa twardziela, w ekspresowym tempie sprzedaje winnicę i oczywiście sam jedzie przekazać okup porywaczom...

  Zbyt mnie irytował przez cały film jego kompleks zbawiciela, żeby było mi go szczególnie żal :P

 • sikorka_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

  zmierzchokolik od początku było jasno pokazane, że on kocha główną bohaterkę. Więc to nie jest tylko kompleks zbawiciela. Poza tym było im głupio, nie wiedzieli jak po wszytskim spojrzeć temu zbawicielowi w twraz. Byli wykończeni psychicznie i fizycznie. Chcieli jak najszybciej wrócic do Argentyny i zapomnieć o koszmarze. To wszytsko było bardzo realne. Tak samo bym chciała zrobić. Byłabym wdzięczna, ale też chciałaby uciekać. Nie umiałabym się odnaleźć w tej sytuacji

 • zmierzchokolik Mam takie same odczucia. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Zniszczyli człowieka i po prostu wyjechali. Tak samo zresztą ze sprzedażą ziemi- jak potrzebowali kasy to cena im odpowiadała, jak ciężką pracą zamienił ugór w winnicę to nagle poczuli się oszukani i twierdzili że ich wykorzystał.

 • aga_suzi ocenił(a) ten film na: 7

  katecat_filmweb Świetnie to ująłeś

 • Cerisier ocenił(a) ten film na: 7

  zmierzchokolik Nie wiem, co robicie w kinie, ale raczej nie oglądacie filmu.
  1. Jeśli tak bardzo kogoś uwiera, czy bohaterowie pożegnali się z Paco - tak, pożegnali się, jak przekazał im córkę.
  2. "Murzyn zrobił swoje" - co miał biedny Alejandro powiedzieć? Miał paść na kolana? Zresztą panowie rozmawiali, Alejandro był przeciwny sprzedaży winnicy. Powiedział ostatecznie, że najpierw on uratował córkę - przekonując Laurę, żeby nie robiła aborcji, teraz musi to zrobić Paco.
  3. Rodzina Laury miała pretensje, że ziemia została sprzedana zbyt tanio i Laura przyznała im rację - jednak podkreśliła też, że sprzedawała ziemię przyjacielowi, który potrzebował pomocy.
  4. Ten argument o zgłaszaniu sprawy na policję jest śmieszny, skąd bohaterowie mogli wiedzieć, że to amatorzy? Irene zniknęła bezszelestnie, zostawiono wycinki z gazet o tym, jak brutalnie porwano i zamordowano dziewczynkę. Co mieli myśleć? Ej, Laura, to chyba twoja siostra robi cię w wała?

  Trzeba tylko oglądać film, a nie żreć naczosy

 • Cerisier To Laura potrzebowała pieniędzy na rozkręcenie firmy Alejandra. To było wyraźnie powiedziane. On dał tyle ile miał a ona się na to zgodziła. Co miał Alejandro powiedzieć? Prawdę córce. Skoro użyli argumentu "jest twoją córką więc ratuj" to powinni umożliwić mu nawiązanie z nią relacji córka - ojciec.

 • Bokciu ocenił(a) ten film na: 8

  Cerisier Dobrze prawisz.

 • Lovorica ocenił(a) ten film na: 4

  zmierzchokolik “Wszyscy wiedzieli” a on biedny jedyny co nie wiedział? Żałosne to wszystko.

 • 2222 ocenił(a) ten film na: 6

  zmierzchokolik Paco nie był taki biedny. W zasadzie to całe wydarzenie to było następstwo tego co zrobił 16 lat wcześniej.