Film

Todos lo saben

2018 2 godz. 12 min.
6,4 12 529
ocen społeczności
6,4 10 1 12529
13 357
chce zobaczyć
5,3 12
ocen krytyków
{"rate":5.33333,"count":12}
{"id":"763345","linkUrl":"/film/Wszyscy+wiedz%C4%85-2018-763345","alt":"Wszyscy wiedzą","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/33/45/763345/7875323.2.jpg"}
Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, jej nastoletniej córki.

Ćwiczenia obowiązkowe

Fabuła, w której znalazło się miejsce na porwanie dla okupu, starcie panów z chłopami oraz miłość przypieczętowaną na szczycie dzwonnicy, trąci,... ... czytaj więcej
Wszyscy wiedzą
Zwiastun nr 1 (polski)
Wszyscy wiedzą
Zwiastun nr 2 (angielski)
Wszyscy wiedzą
Zwiastun nr 1 (francuski)
Wszyscy wiedzą - Zwiastun Nr 1 (polski) Wszyscy wiedzą - Zwiastun Nr 1 (polski)
Wywiad wideo 7 komentarzy
Cannes 2018: Penélope Cruz opowiada nam o pracy z Farhadim

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

boxoffice
$2 660 165 w USA
$15 337 185 poza USA
dystrybucja
studio
Canal+ France (udział) / Ciné+ (udział) / Cinéart (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Everybody Knows Belgia Francja
Tout le monde le sait Kanada
Tutti lo sanno Włochy
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Madrycie i Torrelagunie (Hiszpania).
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w sierpniu 2017 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Perełka

  gregor777 ocenił(a) film na

  Perfekcyjne studium emocji, krajobrazów, hiszpanii i tych pięknych, innych od naszych emocji - niesamowicie nakreślone postacie z których każda żyje i o każdej można dyskutować. I za tym wszystkim nie kryje się woody'allanowska pocztówka tylko prawdziwy dramat o wielu dnach. Coś pięknego!

 • Dawno tak nie męczyłem się w kinie.

  inui ocenił(a) film na

  Dawno tak nie męczyłem się w kinie. Film to emocjonalny sadyzm. Ratują go trochę niezłe zdjęcia i aktorzy, ale scenariusz to jak dla mnie taka lekko ambitniejsza telenowela.

 • Biedny Paco

  zmierzchokolik ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • studium rodziny

  agad72 ocenił(a) film na

  nie wiem kiedy mignęło ponad 2 godziny filmu, bardzo, bardzo dobre kino, soczyste postaci, z wierzchu lukier, pod powierzchnią bagno.... ciekawe zwroty akcji, dużo pytań w głowie zostało... Polecam!

  34
  • Za dużo telenoweli

   ayyakw ocenił(a) film na

   Irański reżyser, który właściwie po raz pierwszy zrealizował film w tak nowym dla siebie otoczeniu – w Hiszpanii, w tymże języku i z latynoską ekipą aktorską, prowadzoną przez gwiazdy Penélope Cruz, Javiera Bardema i Ricardo Darína – we “Wszyscy wiedzą” opowiada historię na tyle uniwersalną, że ten ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.