Wszyscy wiedzą

Todos lo saben

2018 2 godz. 12 min.
6,4 14 997
ocen
6,4 10 14997
13 494
chce zobaczyć
5,4 14
ocen krytyków
{"rate":5.357143,"count":14}
{"type":"film","id":763345,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Todos+lo+saben-2018-763345/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wszyscy wiedzą
  • inui ocenił(a) ten film na: 5

Dawno tak nie męczyłem się w kinie. Film to emocjonalny sadyzm. Ratują go trochę niezłe zdjęcia i aktorzy, ale scenariusz to jak dla mnie taka lekko ambitniejsza telenowela.

• azlotko ocenił(a) ten film na: 6

inui Muszę się z Tobą zgodzić. Czekałam na film aż będzie w kinie z niecierpliwością a film nudny. Od samego początku było widać kto kest zamieszany i relacje w rodzinie. Okcowka też taka nijaka. Obroniła się tylko gra aktorska i piękne krajobrazy.

• azlotko Serio od samego początku wiedziałeś? Po czym poznałeś?

• magdaxd ocenił(a) ten film na: 7

edyska92 Siostra miała wyrzuty sumienia wypisane na twarzy. Męczyła się, bo jako jedyna sprzątała cały pensjonat. Żyła z rodzicami i małym dzieckiem, potrzebowała pieniędzy. Mąż wyjechał i jako jedyny nie był pokazywany w filmie... było widać... człowiek tylko czekał aż potwierdzą się przypuszczenia wysnuwane od początku.

• magdaxd dobra jesteś ;-)

edyska92 mam wrażenie, że to sarkazm, ale i tak powiem: dzięki :D

• magdaxd Nie siostra, a siostrzenica...

chiena13 Oglądałam film dawno, ale wydaje mi się, że była to najmłodsza córka... bo babcia dziewczynki dostrzegła brudne buty i stanęła w rozstwrce między jedną a drugą córką... ale nie będę tego sprawdzać... bo to nie ma absolutnie żadnego znaczenia...

• BAYA_NOVA ocenił(a) ten film na: 8

magdaxd to była córka Fernanda, czyli starszego brata Laury

BAYA_NOVA Po takim czasie możesz wmówić mi wszystko ;)

• inui Zgadzam się. Taki film o niczym. Krajobrazy ładne i aktorstwo ok, ale nic poza tym.

• JaCze ocenił(a) ten film na: 5

inui Też mnie zmęczył. Świetnie, że kino odwołuje się do emocji, ale jeśli ma się opierać ponad dwie godziny tylko na pokazywaniu emocji z delikatnym może nakreśleniem tła społecznego, to ja dziękuję za coś takiego i nie broni tego nawet plejada hiszpańskich gwiazd kina.

• Cornelia_5 ocenił(a) ten film na: 5

inui No niestety... Poszłam na ten film bo kocham Farhadiego i Penélope Cruz ale umęczyłam się i w sumie rozczarowałam...