PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763345}

Wszyscy wiedzą

Todos lo saben
6,4 18 406
ocen
6,4 10 1 18406
5,2 26
ocen krytyków
Wszyscy wiedzą
powrót do forum filmu Wszyscy wiedzą

Podobno to klapa

ocenił(a) film na 5

Są przecieki że najnowszy film Farhadiego to totalna porażka i może nawet nie dostać spotu w konkursie Cannes.

ocenił(a) film na 5
damiansport1

To fake przecieki bo nawet otwiera Cannes. :-)

ocenił(a) film na 5
justykob

Nie. Wręcz przeciwnie, ta informacja tylko potwierdza zły buzz. Film otwiera Cannes dlatego że jest słaby :) Zobacz w historię, ile razy przeciętniaki otwierały festiwal. + będzie grał Out of Competition. Freamux musiał go gdzieś wepchnąć by mieć gwiazdy (Cruz, Bardem) na czerwonym dywanie tym bardziej że w tym roku nie będzie wielu gwiazd w Cannes. Jeśli nowy Farhadi byłby dobry grałby na bank w konkursie.

ocenił(a) film na 5
damiansport1

Jeśli nie będzie w konkursie, to masz racje, ale może jednak będzie? To drugi po filmie Almodovara w historii film hiszpańskojęzyczny otwierający Cannes..http://variety.com/2018/film/news/asghar-farhadi-everybody-knows-penelop e-cruz-javier-bardem-open-cannes-film-festival-1202743598/

ocenił(a) film na 5
justykob

Stawiam że nie będzie.

ocenił(a) film na 5
justykob

Choć dziś Cruz na swoim insta napisała #incompetition :P Co za rollercoaster!

ocenił(a) film na 5
damiansport1

A jednak.:-)

damiansport1

Jednak poza konkursem. Dziś już wszystko wiadomo :)

damiansport1

A skąd te przecieki, tak w ogóle?
Zobaczymy jak będzie, niebawem wszystko się wyjaśni ;)

ocenił(a) film na 5
Lotta_Rosie

Cedric Succivali. Jeden z najlepszych insiderow. rzadko sie myli.

ocenił(a) film na 5
damiansport1

A jednak wyszło na moje-jest w konkursie! :-)

damiansport1

Jak tak, to spoko ;)

ocenił(a) film na 5
damiansport1

Może nie klapa ale recenzje bardzo przeciętne niestety...

ocenił(a) film na 5
damiansport1

Ja akurat czytałem przed chwilą kilka pozytywnych. Możliwe, że sam twórca po prostu za wysoko zawiesił poprzeczkę i pierwszy raz wyszedł poza wygodne ramy na grunt hiszpański.

ocenił(a) film na 5
tocomnieinteresuje

Obejrzałem i właściwie... poza językiem, to nie wyszedł poza swoje "ramy";) Ogólnie aktorsko fajnie, ma lepsze sceny, ale ta historia nie robi wrażenie i nie pozostaje na dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones