PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757223}

Wszystkie nieprzespane noce

All These Sleepless Nights
5,5 15 650
ocen
5,5 10 1 15650
6,3 32
oceny krytyków
Wszystkie nieprzespane noce
powrót do forum filmu Wszystkie nieprzespane noce

Nowe nazwiska

ocenił(a) film na 8

W Polsce tak to już bywa, że w filmach wałkują się ci sami aktorzy, znamy ich mimikę i gesty na pamięć. We "wszystkich nieprzespanych nocach" nie znam ani jednej osoby może poza reżyserem bo widziałem "F*ck for forest". Właśnie tego mi brakowało w naszej teraźniejszej kinematografii, której mało powiedziane nie lubię. Nowe twarze wbiły mnie w fotel. Oczywiście nie mowię o twarzach dosłownie chodzi mi o ludzi, ich grę aktorską. 0 manier, wyuczonych rzeczy, tylko czysta karta. Według mnie to w tym filmie jest najlepsze bo gdybym zobaczył kogoś znanego pewnie by mi się nie podobał. Czułem się jakby bohaterowie byli moimi świerzo poznanymi znajomymi, których poznaje ze strony, z której nie zna ich nikt. Sama samotność, tęsknota, miłość, smutek, próba pokazania szczęścia mimo jego braku w filmie pokazana idealnie - brawa za scenariusz i reżyserie. Są w tym filmie sceny perełki, które zapamiętam na długi czas np. Godzina W, wszyscy stoją a główny bohater tańczy na środku ulicy. Film godny polecenia, młodość pokazana z tej bardziej strasznej, prawdziwej strony. Soundtruck perfekcja, sama forma bardzo przemyślana, kreatywna... czego chcieć więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones