film

Wszystko, co dobre

All Good Things
2010
1 godz. 41 min.
6,6 37 629
ocen
6,6 10 1 37629
20 710
chce zobaczyć
5,2 9
ocen krytyków
David i Katie zakochują się w sobie, lecz kiedy coraz więcej sekretów wychodzi na jaw, kobieta znika. Więcej Mniej
Wszystko, co dobre zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Wszystko, co dobre
Zwiastun nr 1 2:19
Wszystko, co dobre
Teaser nr 1 0:31
Akcja filmu toczy się w latach 80. Syn bogatej rodziny zakochuje się w niewłaściwej dziewczynie. Ich szczęście nie trwa długo, gdyż wkrótce dziewczyna znika. Prowadzone śledztwo odkrywa kolejne brudy, a im bliżej jest prawdy, tym więcej osób zaczyna ginąć w tragicznych okolicznościach. 2010-11-19T00:04:27 https://fwcdn.pl/webv/36/12/23612/_1.23612.4.jpg

Historia zaginięcia Katie (Kirsten Dunst), żony Davida Marksa (Ryan Gosling), spadkobiercy nowojorskich nieruchomości. Opowieść zaczyna się w latach 70., kiedy młody David poznaje dziewczynę wynajmującą mieszkanie w jednej z kamienic należących do jego ojca. Młodzi zakochują się w sobie i rozpoczynają wspólne życie poza miastem. Za namowąHistoria zaginięcia Katie (Kirsten Dunst), żony Davida Marksa (Ryan Gosling), spadkobiercy nowojorskich nieruchomości. Opowieść zaczyna się w latach 70., kiedy młody David poznaje dziewczynę wynajmującą mieszkanie w jednej z kamienic należących do jego ojca. Młodzi zakochują się w sobie i rozpoczynają wspólne życie poza miastem. Za namową ojca (Frank Langella), David porzuca swoje marzenia i przeprowadza wraz z żoną do Nowego Jorku, by prowadzić rodzinne interesy. Od tego momentu ich życie zaczyna się drastycznie zmieniać.

studio
Groundswell Productions (przedstawia) / Hit The Ground Running Films
tytuł oryg.
All Good Things
inne tytuły
Kiedy Katie jest w łazience po przeszukaniu biura Davida, zapala papierosa z paczki papierosów o nazwie "Parliament", jednak ten którego pali, nie jest z tej firmy.
Podczas sceny w klubie nocnym, która ma miejsce około 1972 roku, słyszymy piosenkę "Boogie Oogie Oogie" w wersji Janice Marie Johnson. Ukazała się dopiero w 2001 roku.
Kiedy David po raz pierwszy spotyka Katie udaje hydraulika. Podczas gdy znajduje on się pod zlewozmywakiem widoczny jest zamoczony lewy rękaw jego koszulki, ale kiedy wstaje i zakłada kamizelkę rękaw jest już suchy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych