PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470641}

Wszystko, co dobre

All Good Things
6,6 37 902
oceny
6,6 10 1 37902
5,2 9
ocen krytyków
Wszystko, co dobre
powrót do forum filmu Wszystko, co dobre

czytałem parę komentarzy i zauważam, że niektórym osobom nie podoba się to co mnie się najbardziej spodobało, mianowicie... Spodziewałem się melodramatu, myślę sobie''oglądam romansidło'' a tu nagle taki zawrót akcji, że przeszło na thiller i to jest niezłe bo najczęściej w filmach jest tak, że się ogląda jeden gatunek a tu się one doskonale łączą. FILM JEST DLA MNIE BARDZO DOBRY 8/10

przemo89p1

Też tak uważam, do tego świetne role Ryana i Kirsten. Film wart obejrzenia 8/10

ocenił(a) film na 7
przemo89p1

przemo89p1: dokaldnie tak samo sobie myslalam przed seansem,ze romansidlo,moze ewentualnie do tego jakis dramat a tu niespodzianka.uwielbiam goslinga i pierwszy raz widze go w takiej roli-totalnego swira! bardzo mi sie film podobal,nawet kirsten dunst za ktora nie przepadam,tutaj dosc sie popisala.ostatnio ogladalam 2 filmy z goslingiem z tego samego roku 2010.ten drugi to blue valentine z michelle williams i na ten wlasnie starsznie czekalam a sie dosc rozczarowalam.natomiast all good things super mnie zaskoczyl

ocenił(a) film na 8
kikihanka

Odnioslam takie samo wrazenie jak wy:) myslalam,ze obejrze sobie romansidelko wieczorem bo niczego lepszego nie mialam na kompie a tu wyszedl swietny film! Coraz bardziej doceniam Goslinga :) Tylko opis filmu na tym portalu mogli by zmienic, bo jest troche drazniacy, w ogole nie odnosi sie do fabuly filmu!

ocenił(a) film na 8
kikihanka

totalnego świra, a widziałaś "Śmertelnąwyliczankę"? albo "Miłość Larsa"?

ocenił(a) film na 7
przemo89p1

Dokładnie tak, byłam niezwykle zaskoczona. Co więcej film strasznie trzymał nas w uścisku napięcia aż do samego końca.

ocenił(a) film na 8
przemo89p1

Historia wciągająca i ciekawa. Film mnie pozytywnie zaskoczył.

przemo89p1

długa opowieść o pewnym świrze, choć fabuła zaskakuje , czy pozytywnie, jeśli chodzi o fabułę tak jeśli chodzi o treść nie - brak przesłania chyba że przesłaniem jest - wyczuj świra i uciekaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones